(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Чим може привабити туристів «МІСТО ПОВАЛЕНИХ ГЛЕЧИКІВ»?

  • 17 серпня 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 295
  • Автор: admin
  • 0
Нині надворі триває літо — сезон відпусток. А що це за відпустка, якщо нікуди не поїхав і нічого нового не побачив? Тож і їдуть наші земляки хто куди і якомога далі від насиджених, рідних місць — туди, де процвітає туристична економіка і можна по-справжньому відпочити. А ось цікаво, чи може бути привабливим наше місто з точки зору, наприклад, зеленого туризму? Чим би міг зацікавити Бориспіль тих же іноземних туристів, окрім міського музею й оглядової вежі колишнього пожежного депо? Задавшись цим запитанням, вирушаємо на прогулянку різними кутками нашого міста і не тільки...

Повалені глечики

Почнемо з центральної частини міста. На головній площі, окрім фонтану-«невидимки», можна побачити ще й пустопорожні посудини у вигляді чи то амфор, чи то глечиків, які не тільки стоять, а й повалилися! Звичайно, це може дуже привабити туристів, які, мабуть, ніде такого «дива» не бачили. Є навіть надія, що вони не здогадаються, що порожня річ може нести у собі магію спустошення.

Антивандальні туї?

Немає сумніву, що туристів можуть також подивувати посаджені у центрі міста сосни. Проте, провівши належним чином екскурсію, їм можна пояснити, як одну із версій, що, з огляду на криміногенну ситуацію місцеві новатори винайшли новий сорт антивандальних туй. Або, наприклад, сказати, що міська влада, піклуючись про екологію, хотіла посадити тут ліс, але бюджетних коштів вистачило лише на один ряд… Словом, за легендами справа не загальмується і туристи до нас потягнуться.

«Мистецько-культурний та розважальний комплекс»

Це настільки визначне місце Борисполя, що про нього можна розказувати туристам довго. Наприклад, як тут міська влада хотіла збудувати «БГЦ», а громада таки «відстояла» заклад культури, і тепер митці можуть розміщувати свої творіння тут… неподалік… надворі, на одній із паркових алей… Ясна річ, гості навряд чи відмовляться від придбання сувенірів.

«Бетонна долина»

Ну подумаєш, зливають на зелену зону невикористаний бетон — чим тут здивуєш туристів? — може зауважити читач, який бачив всілякі дива. А н… не скажіть… Більш, ніж переконаний, що в Європі такого нема. До речі, можна звернути увагу й на багатоповерхові будинки у вигляді свічок, що тут уже звели; їх у народі вже називають «4 в 1», натякаючи, мовляв, де мав постати один такий будинок з паркомісцями і зеленою зоною, стоять аж чотири і з… «бетонною долиною» ліворуч, поблизу залізничного полотна.

«Замінована зупинка»

А ось цей об’єкт на центральній вулиці міста — у вигляді цистерни з газом-пропаном, що неподалік зупинки «Озеро» і кафе «Чайхона», цілком може привабити туристів-екстремалів. До того ж маршрути сюди вже давно прокладені, про що свідчить поруч встановлена зупинка. Між нею і цистерною вже побудована будка-каса. Постоїш на зупинці, скільки витримаєш. І якщо цистерна не вибухнула ненароком — ідеш в «Чайхону»… — адреналін «замочувати».

«Бориспільський Сталкер»

Незважаючи, що цей об’єкт у вигляді недобудованих очисних споруд розташований за містом, сюди можна прокласти туристичний маршрут. Повірте, тут є, на що подивитися! Сторожова будка уже може слугувати касовим приміщенням. Подейкують, що тут витає дух «чорного сторожа». І хоч він показується далеко не всім (принаймні, автору не вдалося його побачити), все ж варто спробувати сюди завітати: а раптом «пощастить»! До речі, можливо, касові збори за огляд цього об’єкта якраз і дозволять його добудувати…

Рукотворний терикон

Рукотворною горою, степовою пірамідою — можна по-різному назвати терикон зі сміття між Глибоким і Борисполем. Усе залежить від того, наскільки десятків метрів він невдовзі височітиме над поверхнею поля. На відміну від попереднього об’єкта тут маршрути давно прокладені, неподалік уже будується котеджне містечко. Що цікаво, рукотворну гору можна буде використовувати і взимку, обладнавши її, наприклад, під гірськолижний спуск.

Словом, є у нас місця, які можуть привабити туристів. Головне — це присутність креативу і винахідливості. ПОЧНИ ТУТ, і у Борисполя буде велике туристичне майбутнє!

В. ОШУМОК

Фото В. Шапошнікова

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.