(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

У Борисполі дію закону про декомунізацію поступово «згортають»?

  • 25 серпня 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 159
  • Автор: admin
  • 0
Досить у дивний і цілком незбагненний спосіб «зустрічають» у Борисполі 25-ліття Незалежності України. Після скасування судами 1 і 2-ї інстанцій рішення міської ради про перейменування вулиці Лютневої (частини) на Степана Бандери, у місті також знову з’явилися вулиці Ватутіна і Карла Маркса. І це, вочевидь, поки що…

З огляду на те, що Борисполю знову хтось хоче повернути статус комуністичного заповідника, якось мимоволі заздриш киянам, у яких тепер є цілий проспект Степан Бандери та вшановані подібним належним чином інші українські герої, які свого часу успішно боролися з московським агресором.
А в нас що? З огляду на формулювання ухвал судів виходить, що підготовка рішень МР про перейменування вулиць у нашому місті проходила без дотримання вимог чинного законодавства. Тож відповідальність за недотримання процедури може лягти на одну із заступниць міського голови, яка, можливо, з огляду на свій «колишній» зв’язок з Партією реґіонів, поставилася до цього недбало, про що, зокрема, засвідчили її зізнання на одному із судових засідань за позовом про незаконне перейменування, де вона (незрозуміло, на чиє запрошення) чомусь фігурувала в якості свідка.
Є також враження, що після програшу Бориспільської міської ради в судах по вулиці Бандери аналогічні ухвали з повернення радянських назв іншим перейменованим вулицям приймаються судами вже як по «накатаній програмі».

Вадим ШАПОШНІКОВ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.