(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

У Києві відбувся патріотичний фестиваль «Голосіївська Криївка»

  • 05 жовтня 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 508
  • Автор: admin
  • 0
1 і 2 жовтня 2016 року в Голосіївському парку столиці проходив міжнародний патріотичний фестиваль «Голосіївська Криївка», який вже другий рік поспіль організовує Всеукраїнське об’єднання «Свобода». Захід проводили з метою збору коштів на лікування бійця 4-ї роти «Січ» Артема Ільченка (позивний «Вульф»), який отримав тяжке поранення на фронті під Авдіївкою. Захід приурочили до 25-річчя Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та 73-річчя створення УПА.

У фестивалі взяли участь письменники, учасники російсько-української війни, ветерани УПА.
На фесті діяли одразу чотири сцени — головна рок-сцена, де виступали найкращі українські гурти «Тінь Сонця», «Веремій», «Фліт» та инші, мистецько-повстанська сцена, на якій читали лекції відомі історики й політики, зокрема Голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок, народний депутат України Андрій Іллєнко, голова фракції «Свободи» у Київській міськраді Юрій Сиротюк, Ірина Фаріон, президент історичного клубу «Холодний Яр» Роман Коваль, поети Юрій Руф, Злата-Зоряна Паламарчук та инші. Також працювала літературна сцена й дитячий майданчик.
Протягом двох днів захід відвідало чимало гостей, які мали змогу пройти різноманітні майстер-класи з народної творчости та долучитися до доброї справи — допомогти пораненому бійцю роти «Січ» Артемові Ільченку.
Фест пройшов під гаслами здорового образу життя та патріотизму, тут було заборонено вживати алкоголь та палити.
Під час проведення фестивалю учасники й гості вшанували пам’ять члена проводу ВМГО «Сокіл» свободівця Мирослава Мисли, який 2 жовтня загинув у бою з ворогом на сході України.
«Голосіївська Криївка» стала у Києві вже традиційним фестивалем. Аналогів цьому заходу немає, це перший бандерівський фестиваль у столиці. Цього року ми запросили не тільки українських виконавців, а й був гурт із Білоруси. Але головне — насправді це не концерт чи цікаві лекції з історії, головне — це та ідея, яку несе цей фестиваль. По-перше, ми повністю відмовилися від вживання алкоголю та тютюну, в черговий раз довели, що відпочивати можна на тверезу голову. По-друге, кожний гість фестивалю підтримав важкопораненого побратима Артема Ільченка. Ми хочемо подякувати всім киянам та гостям столиці, які відвідали «Голосіївську Криївку». До зустрічі наступного року!» — підбив підсумки фестивалю голова оргкомітету Руслан Андрійко.

Прес-служба Київської міської організації ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.