(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Естетика Борисполя

  • 05 жовтня 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 504
  • Автор: admin
  • 0
Кожному жителю нашої країни в тій чи іншій мірі хочеться бачити своє місто чи село красивим. Власне, саме відчуття прекрасного і робить нас людьми, що мають змогу дивитися кудись далі країв власної  тарілки… За останні кілька років естетичний вигляд нашого Борисполя сильно змінився в порівнянні з тим, що було раніше. Звичайно ж такі зміни, можливо, не всім до вподоби, проте якщо розсудити об’єктивно і без «розспівувань дифірамбів» місцевій владі,  то центральна частина міста вцілому стала виглядати краще.
Головна площа цього року кардинально оновилася до Дня незалежності: замість старого, побудованого ще в радянські часи, фонтану «Каштан», пізніше з несмаком прикрашеного якимись майже дитячими малюнками рибок та восьминогів (цікаво, кому в голову прийшла ідея такого жахливого оздоблення?), з’явився новий у вигляді старовинного глечика, а на місці, де в минулому бовванів пам’ятник Леніну, – фонтан-невидимка з підсвіткою, у якому відразу ж почала купатися дітвора. Можливо, виглядає це трохи дивно, але якщо дітям подобається, то значить користь з нового фонтана все ж таки є…
Ну, а повертаючись до оздоблення міста, то слід відзначити, що ідея з старовинними глечиками і орнаментами на стінах і стовпах цілком вдала. Місто нарешті за весь час свого існування набуло вигляду більш-менш цілісної композиції. Правда, старовинні глечики не всім до вподоби, дехто приплітає сюди навіть якусь містичну енергію порожнечі, яка ніби то в них збирається і негативно впливає на оточуюче.
Що ж на це можна відповісти без містики і зайвих спекуляцій? На даний момент наука встановила, що наш Всесвіт лише на 5-10% складається з матерії, а решту 90-95% являє собою та сама порожнеча, так звана «темна енергія» чи вакуум. Тобто порожнеча це і є те енергетичне поле, яке може бути першоджерелом всього, що тільки можна уявити і якщо вже наші «бориспільські горщики» її дійсно «акумулюють», то що тут може бути поганого? Хоча подібними питаннями нехай краще займаються езотерики  та містики, а для простих мешканців Борисполя й без того вистачить роботи: комусь потрібно ще будинок зовні підремонтувати чи подвір’я прибрати, а декому й просто укласти майже копійчаний договір на вивіз сміття... Як то колись казали: «Перебудову почни з себе», можливо, тоді наше місто й стане дійсно естетично привабливим і радуватиме око всім, хто в ньому живе.

Володимир Петренко

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.