(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Михайло БОЯРКО: «Тобі співаю, Україно!»

  • 09 листопад 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 637
  • Автор: admin
  • 0
3 листопада 2016 в центральній міській бібліотеці відбувся творчий вечір поета, автора патріотичних пісень, громадського діяча, учасника хору «Терниця», активного читача бібліотеки Михайла Миколайовича Боярка.

Гості вечора зворушено слухали розповідь ведучих — бібліотекарів Людмили Базікалової та Надії Балицької — про нелегку долю одного з краян Бориспільщини, який народився в далекій Карелії 1949 року у засланні, в сім’ї репресованих батьків. Присутні з піднесенням підхоплювали пісні автора, які лунали під час вечора в його виконанні та професійного музиканта і композитора Олександра Пічніча — у супроводі гітари та фортепіано. Прозвучала і відома пісня Михайла Миколайовича «Гімн єдності».
Відвідувачів вечора вразило відео з голосовим супроводом Михайла Боярка, присвячене Небесній Сотні, яке було відзняте журналістами ТРС «Бориспіль». Вразила гостей і розповідь, як горстка патріотів відстояла Державний прапор України в рідній автору Жданівці на Донеччині, мавши на озброєнні тільки вірш «Єдність» Михайла Миколайовича.
Зацікавило присутніх і слайд-фото з його розповіддю про зустрічі з легендарною особистістю української культури, керівником хору імені Григорія Верьовки Анатолієм Авдієвським. Автор натхненно читав вірші, присвячені мужнім захисникам України в АТО та духовному символу України — ця тема останнім часом стала провідною в творчості Михайла Боярка.
Вечір завершився українськими піснями у виконанні учасниць хору «Альта» під акомпанемент баяну музиканта Івана Моханя.

mcbs.org.ua

Фото В. Шапошнікова

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.