Новини країни
- 16 листопад 2016
- Відгуків: 0
- Переглядів: 598
У столиці люди отримали платіжки за «комуналку» з подвоєними цифрами
Напружена ситуація склалася у Києві: окрім того, що люди почали отримувати платіжні квитанції за комунальні послуги з великими сумами у зв’язку з початком опалювального сезону, до того ж ці цифри були додатково завищені у кілька разів. Розбиратися в ситуації почав прем’єр-міністр, повідомляє «Урядовий портал».Володимир Гройсман доручив знайти винних віце-прем’єру Володимиру Кістіону. Сам же висловив припущення, що захмарні суми в платіжках киян вказані не просто через банальну помилку. Глава Уряду вважає, що це спланований кимось крок з метою «розхитати» і без того напружену ситуацію.
«Це начебто помилка, але якась вона дуже дивна ця помилка. Коли дехто намагається розхитати ситуацію і нагнати істерію, з’являються платіжки з подвоєними-потроєними цифрами, нереальними абсолютно, завищеними», — сказав Гройсман.
Очільник Кабінету Міністрів пригрозив покаранням тим, хто до цього причетний. Він сказав, що водо-, енерго- та теплопостачальні організації, які будуть здійснювати подібні речі, будуть покарані не тільки штрафними санкціями, але можуть понести і кримінальну відповідальність.
energolife.info
119 нардепів-мільйонерів отримували компенсацію на житло
119 народних депутатів, які в 2015 році задекларували понад мільйон гривень, отримували компенсацію на житло. Про це повідомляє Комітет виборців України з посиланням на результати проекту «Дослівно».Після публікації електронних декларацій з’ясувалося, що 119 нардепів з них задекларували в 12 розділі електронних декларації понад мільйон гривень (або еквівалент). Десятка найбагатших депутатів, які отримували компенсації на житло, має такий вигляд:
1. Вадим Нестеренко (БПП), 206 млн. грн.
2. Олександр Вілкул (Опоблок), 190 млн. грн.
3. Євген Геллер (Відродження), 165 млн. грн.
4. Руслан Демчак (БПП), 133 млн. грн.
5. Євген Мураєв (позафракційний), 94 млн. грн.
6. Борислав Розенблат (БПП), 94 млн. грн.
7. Геннадій Чекіта (БПП), 90 млн. грн.
8. Анатолій Денисенко (позафракційний), 85 млн. грн.
9. Олександр Пресман (Відродження), 71 млн. грн.
10. Аркадій Корнацький (БПП), 57 млн. грн.
Вказується, що деякі заможні депутати задекларували житло, яке належить їм або близьким родичам в київській приміській зоні.
«Наприклад, Євген Геллер написав, що є власником будинку в майже тисячу квадратних метрів в передмісті Києва, в селищі Козин. Батько Руслана Демчака, згідно з декларацією народного депутата, володіє будинком 337 кв. м у селищі Крюковщина, який знаходиться в двох кілометрах від київської окружної дороги», — сказано в повідомленні.
«Наприклад, дружина народного депутата Михайла Добкіна, згідно з його декларацією, володіє двома квартирами в Києві. Втім, депутат також отримував компенсацію на житло», — йдеться в тексті повідомлення.
Також повідомляється, що в грудні 2015 року 177 народних депутатів, згідно з повідомленням апарату Верховної Ради, отримували компенсацію з державного бюджету для оренди житла або найму готельного номера. Річний розмір компенсації міг становити 167 тисяч гривень.
crisis.in.ua