(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

З ЮВІЛЕЄМ, БОРИСПІЛЬСЬКИЙ ФЛАГМАНЕ КУЛЬТУРИ!

  • 30 листопад 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 694
  • Автор: admin
  • 0
Позаминулої п’ятниці у колишньому радгоспному Будинку культури не було де яблуку впасти. Фойє, коридор, актова зала були вщерть заповнені педагогами та їхніми вихованцями з батьками, почесними гостями… Цього дня міська мистецька альма-матер, яка поправу хтось назвав бориспільськими флагманом культури, святкувала свій ювілей.

Історія постання Бориспільської дитячої музичної школи бере свій початок з далеких 60-их років минулого століття. У ті часи великих осередків культури у місті було два: міський будинок культури та клуб райспоживспілки. Вони потребували поповнення молодими мистецькими кадрами. Таким об’єднуючим закладом і стала музична школа, що була заснована у 1961 році на підставі рішення Бориспільської районної ради депутатів трудящих від 19.11.1960 № 486 та наказу управління культури Київської області.
Першим директором Бориспільської дитячої музичної школи став молодий дипломований спеціаліст з прекрасними організаторськими здібностями Володимир Кудрявцев — випускник відділу народних інструментів по класу баяна Тульського державного музичного училища. З 1 вересня 1961 року у музшколі навчалися 90 учнів, які опановували фортепіано, баян, скрипку та домру. Проте через значну кількість бажаючих навчатися музичному мистецтву уже 1 жовтня того ж року на базі Бориспільської дитячої музичної школи починає працювати вечірня школа з чотирирічним терміном навчання з оплатою 8 крб. на місяць. До вечірньої школи було зараховано 34 учні по класу фортепіано, 2 учні по класу скрипки та 36 учнів по класу баяна.
Нині у Бориспільській дитячій музичній школі навчаються близько 600 вихованців, працюють 50 викладачів. Педколектив очолює директор БДМШ, кандидат мистецтвознавства Надія Гундельова. Тут діють відділи фортепіано, духових та ударних інструментів, народних, струнних інструментів, а також естрадного мистецтва та сольного співу, музично-теоретичних дисциплін, відділ предмета за вибором. Музична школа завжди радо відчиняє двері для всіх бажаючих навчатися і долучитися до чарівного світу музики.
Цього дня були нагороджені усі працівники БДМШ від директора до технічних робітників. Згадані добрим словом усі, хто очолював цей заклад протягом минулих років, хто допомагав його становленню та розвитку: Володимир Чивирьов, Олександр Шаліт, Аркадій Островський, Ніна Курилова, Ірина Дахно, Тетяна Разорьонова, Юрій Бурчак, Петро Дениско, Раїса Нестеренко, Анатолій Фомін, Олександр Зюзькін, Ольга Арцева, Ольга Толмачова, Ганна Чернюк, Лариса Іваненко, Олена Іванець та інші.
Ювілярів привітали від імені Всукраїнської ради директорів шкіл естетичного виховання голова Президії, заслужений працівник культури України Олександр Шаліт, голова Президії ради директорів шкіл естетичного виховання Київщини, заслужений працівник культури України Тетяна Разорьонова, представники міської влади. І хоча міський голова Анатолій Федорчук у своєму вітальному слові запевнив громаду, що БДМШ добудовуватимуть, все ж віриться, що депутатів міськради йому вдасться переконати у необхідності будівництва нової музичної школи або ж школи мистецтв. Чимало бориспільців переконані, що бориспільський флагман культури на це давно заслужив!
Урочистості плавно перейшли до концертних виступів найкращих вихованців школи. А вони були блискучими і озвучення чудове.

Вадим ШАПОШНІКОВ,
випускник БДМШ 1987 р.,
клас педагога,світлої пам’яті В. І. Чивирьова

Фото автора

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.