(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Похмура перспектива Росії

  • 30 листопад 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 442
  • Автор: admin
  • 0
Нещодавно по ТБ я переглянув американський телефільм про кілька видів сучасної наймодернішої зброї, зразки якої ще не надійшли на озброєння армії США. Враження колосальне. Це види озброєння, яке вже не є секретним. Що ж тоді мають у своєму арсеналі США такого, чого вони не показують? А лідер сусідньої агресивної держави продовжує лякати цивілізований світ застарілою і заіржавілою ядерною довбнею, окуповуючи території сусідніх держав військовою масою, як це робили монголи у ХІII столітті — духовні наставники і вчителі Російської імперії. Росія почала безнадійно відставати у порівнянні з великими державами в усіх напрямках економічного і політичного життя, зокрема, в економічній, науковій та й у військовій сферах. Економіка деградує, наука занепадає, особливо тепер, в часи нафтової катастрофи для Москви. Бюджет країни уже не витримує колосального перевантаження, а його поповнення уже виглядає як безнадійне.
Ще в Росії велика армія, ще чимало ракет, субмарин, літаків і танків, але це, в основному, кількість, а не якість. А викрадати зразки надсучасної зброї і технологій стає все важче. Загляньмо в історію. Практично всі зразки зброї або її компоненти були або викрадені Росією чи СРСР, або, в кращому випадку, закуплені. Російський ППШ — точна копія фінського автомата СУОМІ, який дався взнаки більшовикам у Зимовій війні 1939–1940рр. АК-47 — копія німецького стг–44, пістолет Макарова — копія Вальтера і так далі. Навіть знаменита «трьохлінійка» увібрала в себе елементи бельгійського Нагана. Появу атомної бомби і ракетної зброї допомогли прискорити американські шпигуни Розенберги, що працювали на СРСР. Але найбільше вклали праці у виготовлення цієї зброї полонені німецькі фашисти — члени нацистської партії, зокрема, 41-річний Манфред фон Арденне. Штандартенфюрер, …лауреат сталінської премії, улюбленець фюрера і володар бронзового бюсту в СРСР. І ще одна сталінська премія...
Разом з Арденне в ядерному центрі СРСР працював і Вернер Шутце – теж член НСДАП. Петер Адольф Ціссен — переконаний нацист, лауреат державної премії СРСР, а ще був лауреат Нобелівської премії Густав Герц та Ганс Барвіх. Не так Курчатов, як гітлерівська наукова братія разом з агентами в Америці забезпечили СРСР ядерним потенціалом. А більшість радянських ракет були звичайними копіями Фау-2.
Вже зрозуміло, що навіть якщо ціна на нафту зросте, це не врятує Росію від економічного колапсу. Армія пожирає величезні кошти, а гігантська всемасштабна російська корупція активно допомагає їх освоювати. Фінансових надходжень із Заходу майже немає і не буде, і хмари над економікою і політичною ситуацією в Росії збираються усе густіші. Японія прискорено переходить на випуск електромобілів і на паливо Н2О. Навіть Іспанія зробила велетенський крок у цьому напрямку. Нещодавні повідомлення з Німеччини, зокрема з Інституту Макса Планка, про опанування плазми, що невдовзі викличе енергетичну революцію, очевидно викликали запаморочення у головах російських «яструбів» на чолі з Путіним. Навіть для самих росіян їхня ж нафта стає усе дорожчою, бо доводиться йти за нею усе далі на північ країни. Райдужні імперські мрії Путіна починають згасати. А вдалині уже засвітилися і китайські горизонти... Час працює проти Росії.
Очевидно російський диктатор у своїй поведінці керується гаслом французького короля Людовіка ХVI: «Після нас хоч потоп». Ми звикли бачити Росію в представленні кількох міст — Москви, Пітера і ще кількох міст-мільйонників, але не зле було б поглянути на життя громадян Росії в містечках і селах… Неозброєним оком помітно, що путінська Росія перетворилася, чи власне продовжує епоху своїх попередників, ставши знову типовою поліцейсько-кагебістською державою з імперським оскалом. З часом прийде витверезіння і до нині вірнопідданої інтелігенції, яка поки що підтримує нинішній режим за сите корито. Послідовників Валерії Новодворської чи Лії Ахеджакової небагато, але час свою справу робить.
А ще більші в Росії соціальні проблеми, які Путін та його оточення не бажають висвітлювати: 1-е у світі місце за темпами зменшення населення; 1-е місце за психічними хворобами; 1-е місце за кількістю самогубств серед старших людей, дітей і підлітків; 1-е місце за кількістю покинутих дітей; 1-е місце у світі за кількістю абортів і смертності матерів; 1-е місце за кількістю розлучень і народження дітей поза шлюбами; 1-е місце у світі за вживанням алкоголю; 1-е місце в Європі за кількістю померлих від пияцтва і куріння; 1-е місце за кількістю дітей, що палять; 1-е місце за кількістю померлих від серцево-судинних захворювань; 1-е місце за кількістю ДТП; 1-е місце за кількістю авіакатастроф; 1-е місце у світі за кількістю доларових мільярдерів; 127-ме місце у світі з показників здоров’я населення; 134-те місце у світі за тривалістю життя чоловіків; 159-е місце у світі за рівнем політичних прав і свобод; 175-е місце у світі за рівнем фізичної безпеки громадян; 182-е місце за рівнем смертності серед 207 країн світу! (Див. Джерело: www.Facebook. com/Ihorlviv/). А ще в Росії інтенсивно зростає чисельність мусульманського населення.
Невеселе майбутнє в Росії. І , без сумніву, цей жах Путіну відомий. Та компенсує він цей жах агресією проти Молдови, Грузії, України, Сирії та дрібними кишеньковими провокаціями біля берегів і в повітряному просторі країн Європи та Америки. Дріб’язково і безперспективно. Нафта, як джерело самовпевненості і агресії, безнадійно відходить у минуле...

Ігор Федик,
Заслужений вчитель України,
засновник групи аналітиків «Галицький аналітичний центр»

vgolos.com.ua

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.