(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

З приводу проблеми стихійних сміттєзвалищ

  • 30 листопад 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 526
  • Автор: admin
  • 0
«Я далекий від того, щоб звинувачувати владу Львова чи інших міст України у сміттєвому колапсі, який наближається й у нашому місті. Я навіть міг би зрозуміти слабку правову позицію міста у питанні сміттєзвалища біля дороги до села Глибоке. Мене більше бентежить, де реакція ВЛАДИ Борисполя щодо стихійного сміттєзвалища в районі вулиці Момота!? Таке враження, що як виконавча влада, так і правоохоронні органи у Борисполі відсутні. Після нахабного і безкарного відвантаження сміття в районі вулиці Момота нічого не залишається, як чекати таке і на центральній площі міста...»
«28 листопада 2016 року відбулася щотижнева нарада виконавчої влади м. Борисполя, яку провів в. о. міського голови Микола Корнійчук. На спільне запитання разом з колегою Євгенієм Боженком щодо несанкціонованого вивантаження сміття у нашому місті та дій влади і правоохоронних органів отримав таку інформацію:
1) земля під стихійним сміттєзвалищем в районі вулиці Момота належить Глибоцькій сільській раді;
2) сміттєзвалище несанкціоноване;
3) місто вивозить(!) туди будівельне сміття;
4) на минулому тижні КОГОСЬ спіймали при розвантаженні побутового сміття;
5) той, КОГО спіймали, діяв по «наводці»;
6) представники патрульної поліції там ЯКОСЬ патрулюють, але як конкретної відповіді не було; присутній на нараді керівник патрульної поліції пообіцяв звернути більше уваги на цю проблему і через тиждень повідомити результат;
7) також почули на свою (депутатів) адресу претензію, що не вносимо пропозиції по цій проблемі, а також за те, що впираємося і не даємо дозвіл «протринькати» 4 мільйони гривень на шматочок землі (сільськогосподарського призначення) у Бориспільському районі під сміттєпереробний завод.

П.М. Ця нарада не стосувалася питання стихійних сміттєзвалищ.»

Facebook,
сторінка депутата Бориспільської міської ради від ВО «Свобода» Олега Вереса

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.