(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Надія ДРАПЕЙ: «ОБ'ЄДНАТИСЯ, ЩОБ ВИЖИВАТИ!»

  • 16 лютого 2017
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 509
  • Автор: admin
  • 0

Чорнобильцю,
ти хочеш вижити?
Тоді не чекай милості
від чиновника:
Приєднуйся до нас —
разом боротимемося
за свої права!

/Ю. Б. Андреєв,
президент ВГОІ «Союз Чорнобиль України» 1990–2014/


Минулий, 2016 рік указом Президента України був оголошений роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам"яті жертв Чорнобильської катастрофи. Як на собі відчули таку ініціативу влади бориспільські чорнобильці — про це та про інші питання наша коротенька розмова з новою головою Бориспільської міської громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Надією Іванівною Драпей.

— Надіє Іванівно, як для членів вашої організації минув 2016 рік?

— Минулого року відзначалася 30 річниця Чорнобильської катастрофи, яка стала трагедією не тільки для нас, а й для всього світу. Тож 2016-ий Президент Петро Порошенко оголосив Роком чорнобильців. Однак увага нам була приділена все ж таки не досить належна. Тож для нас і надалі залишається слушною подальша боротьба за свої права.

— Власне, до цього і покликана діяльність «Союз Чорнобиль України»?

— Так, «Союз Чорнобиль України» — відома в Україні громадська організація, яка сьогодні відстоює права чорнобильців, впливає на формування державних соціальних, медичних, пенсійних програм чорнобильців. Організація відома в кожному реґіоні нашої країни. Сьогодні — це наймасовіша організація постраждалих від радіаційного лиха.

— Скільки людей нині належить до членства вашої організації?

— Нині у Борисполі налічується 2254 чорнобильців. Це ліквідатори, переселенці, діти, вдови, інваліди онкохворі, які зараз перебувають на межі виживання. З них до нашої організації входять 420 людей — переважно інвалідів.

— Нещодавно Ви очолили Бориспільську міську організацію ВГОІ «Союз Чорнобиль України». Яке завдання Ви вважаєте для себе найголовнішим?

 — Хотілося б об’єднати всі категорії чорнобильців, щоб у нас була велика дієздатна громадська організація, яка б могла вирішувати усі наболілі наші проблеми. Моя мета — об’єднати усіх! Тож запрошую всіх потерпілих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС вступити до Бориспільської міської організації «Союз Чорнобиль України», офісне приміщення якої розташоване за адресою: вул. Бежівка, 1 (ліве крило, 2-ий поверх).
Наша сила в єдності!

Запитував
Вадим ШАПОШНІКОВ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.