(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

«МЕМОРАНДУМ ЗА 4,50»

  • 15 березня 2017
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 1545
  • Автор: admin
  • 0

У попередньому числі «РБ…» вже писалося про те, як на останньому засіданні виконавчого комітету Бориспільської міської ради, було проголосовано за підвищення тарифу у міському пасажирському транспорті до 4 грн. 50 коп. Тож пропонуємо громаді ознайомитися з текстами рішення та Меморандуму, підписаними міським головою та перевізниками.

Рішення
від 06 березня 2017 року № 144 «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Борисполі фізичній особі-підприємцю

(прізвище, ім’я, по батькові)

Розглянувши розрахунок тарифу на послуги пасажирського автомобільного транспорту фізичної особи-підприємця (ПІП), враховуючи підвищення цін на паливо-мастильні матеріали, запасні частини, відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», протоколу комісії з обстеження пасажиропотоків на міських автобусних маршрутах загального користування від 01.03.2017 № 2, Законів України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про охорону дитинства», підпункту 2 пункту а) частини 1 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1. Встановити тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Борисполі фізичній особі-підприємцю (ПІП) в розмірі 4,50 грн з 27.03.2017.

2. Затвердити меморандум про співробітництво у сфері надання послуг пасажирських перевезень у місті Борисполі (додається).

3. Головному спеціалісту відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення забезпечити публікацію цього рішення у друкованих засобах масової інформації міста Борисполя.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Корнійчука М.П.


Міський голова                                                                                                                                                                      А.С.Федорчук

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконавчого комітету
міської ради
06.03.2017 № 144


МЕМОРАНДУМ
ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО У СФЕРІ НАДАННЯ ПОСЛУГ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ У МІСТІ БОРИСПОЛІ

Виконавчий комітет Бориспільської міської ради в особі міського голови Федорчука Анатолія Соловйовича, що діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з однієї сторони, та фізичної особи-підприємця (прізвище, ім’я, по батькові), з іншої сторони (далі — Сторони), на виконання вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Бюджетного кодексу України та з метою забезпечення потреб пасажирів — пільгових категорій громадян та дітей шкільного віку цим меморандумом про співробітництво (далі — меморандум) домовилися про таке:

1. Загальні положення

Меморандум є документом, що засвідчує наміри Сторін забезпечити пільговим проїздом на автобусних маршрутах загального користування міста Борисполя пільгових категорій громадян та дітей шкільного віку.
Реалізація меморандуму для Сторін полягатиме у організації та наданні пільгового проїзду пільговим категоріям громадян, визначених у пункті 3.3. цього меморандуму, та дітям шкільного віку за наявності відповідного посвідчення пільговика (для дітей шкільного віку — учнівського квитка).

2. Взаємодія Сторін

Сторони домовилися, що взаємодія між ними буде здійснюватися виключно в межах чинного законодавства України.

3. Реалізація Меморандуму

3.1. Виконавчий комітет Бориспільської міської ради проводить постійний моніторинг пільгових категорій громадян та роз’яснювальну роботу серед відповідних категорій щодо їх права на користування пільговим проїздом на міських маршрутах загального користування.
3.2. Фізична особа-підприємець (ПІП), яка здійснює перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах, забезпечує пільговий проїзд пільговим категоріям громадян та дітям шкільного віку відповідно до вимог чинного законодавства та положень даного меморандуму.
3.3. Відповідно до частини 4 статті 37 Закону України «Про автомобільний транспорт» обсяги пільгових перевезень в автобусах загального користування по місту Борисполю встановлюються в кількості двох місць у салоні автобуса за кожним рейсом.
Крім цього, перевозяться без обмежень:
- інваліди I групи;
- інваліди війни;
- учасники бойових дій (в т.ч. учасники АТО);
- учасники ЧАЕС 1 категорії;
- діти-інваліди;
- діти, позбавлені батьківського піклування (за наявності єдиного квитка).
3.4. Для дітей шкільного віку встановлюється тариф на перевезення у розмірі 3,00 грн з 07 год. 30 хв. до 20 год. 00 хв. у навчальні дні (понеділок — п’ятниця), для учнів ліцею «Дизайн-освіта» ім. П.П.Чубинського також субота з 07 год. 30 хв. до 15 год. 00 хв.
3.5. Перевізник розміщує у салонах автобусів інформацію про прізвище, ім.’я, по батькові водія, який працює на автобусі, книгу скарг та пропозицій, перелік пільгових категорій громадян, визначених цим меморандумом.
3.6. У разі порушення Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених відповідною постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176, виконавчий комітет міської ради має право достроково розірвати договори на перевезення пасажирів автомобільним транспортом відповідно до пункту 3.3. розділу 3. Договорів.


4. Прикінцеві положення

Цей меморандум набирає чинності з моменту підписання його сторонами та діє на термін дії рішення виконавчого комітету міської ради від 06.03.2017 № 144 «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Борисполі фізичній особі-підприємцю (ПІП).

СТОРОНИ:
Від виконавчого комітету
Бориспільської міської ради

міський голова
Федорчук А.С.
Перевізник
ФОП (ПІП)

Меморандум був підписаний перевізниками О. М. Кулик, Г. П. Мозговою, О. А. Кисельовим, М. С. Іваненком.

Варто зазначити, що заперечення на захист громади, висловлені депутатом від ВО «Свобода» Олегом Вересом, який взяв слово перед голосуванням, журналістом міського телебачення «ТРС Бориспіль» було розцінено як неінформативне (коментар Т. Поминальної у Facebook), тож у відеоролик про це засідання зауваги депутата не потрапили, ніби він і не виступав (невже у молодих фахівців телеканалу така потужна самоцензура?). А думка пана Олега була доволі слушною:
«На перший погляд здається, що я своєю критикою виступаю проти перевізників, наголошував депутат. — Навпаки, я й раніше казав, що непрозоре прийняття рішень по місцевих перевезеннях йде їм лише на шкоду. Як ви думаєте: на підставі яких розрахунків сьогодні прийматимуть рішення члени виконкому? Як депутат міської ради (транспортна комісія), за три з половиною місяці я так і не отримав для себе об’єктивну інформацію з арґументацією і, головне, — погоджений розрахунок заступником міського голови Людмилою Ковальовою. Більше того, як учасник комісії, яка вивчала пасажирські перевезення, знаю, що таких розрахунків не було за станом на 1 березня 2017 року. У порядку денному сьогоднішнього засідання це питання теж було відсутнє. Його внесли з голосу, як додаткове.
Чи мають документи з розрахунками для об’єктивного прийняття рішення учасники голосування? Ні. Чи був зачитаний перед голосуванням черговий (із сумнівною легітимністю) меморандум, яким знову ОБМЕЖУВАЛИ кількість пільговиків на маршруті ДВОМА? Теж ні. Так, задекларовано, що, крім двох пільговиків, додатково возитимуть інвалідів I групи. Але чи багато таких пільговиків користується громадським транспортом? Безкоштовно возитимуть і АТО-вців. Але ці хлопці і без меморандумів готові постояти за себе.
Проблема в оптимізації маршрутів (порожніх автобусів) не вирішується. Проблема перевезень на Лозівку (12 км) не вирішується. Тобто цей маршрут субсидується за рахунок інших споживачів. Хоча я пропонував зробити ОКРЕМУ субсидію для жителів Лозівки за рахунок бюджету», — наголосив «свободівець».
Про якість? Знову тільки обіцянки. «Про квитки (реальні, не папірці) взагалі розмови не було.
Єдине, що позитивне, — окремий тариф для школярів. Але він з чого розрахований? Теж зі «стелі»?», — зауважив депутат.

Вадим ШАПОШНІКОВ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.