(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Націоналісти завадили провладним депутатам «протягнути» через профільний комітет проект Трудового кодексу

  • 14 квітня 2017
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 439
  • Автор: admin
  • 0
11 квітня 2017 року ВО «Свобода», «Національний корпус» «Правий сектор», а також представники профспілок пікетували комітет Верховної ради України з питань соціальної політики, який в цей день мав погодити проект нового Трудового кодексу до другого читання у парламенті.
Нагадаємо, що проект цього Трудового кодексу суттєво звужує трудові права українців та гарантії діяльності профспілок, зокрема документом збільшується робочий тиждень та робочий день, дозволяється стежити за допомогою камер і мікрофонів за працівниками тощо.
Організатор пікету Юрій Ноєвий у своїй промові наголосив на тому, що націоналісти не дозволять аби цей проект був ухвалений.
Засідання комітету було організовано для проведення кількох поправок, що не мають безпосереднього стосунку до трудових прав українців. Представниця президента пані Ірина Геращенко в буквальному сенсі «протиснула» через комітет одну з таких поправок з усіма можливими порушеннями процедури та без надання слова зацікавленим сторонам — релігійним та громадським організаціям, профспілкам, нардепам, що надавали альтернативні поправки.
Після того як Юрію Левченку було відмовлено у заслуховуванні його поправок, нардепи-«свободівці», профспілкові та громадські лідери найактивнішим чином висловили своє обурення голові комітету та тим членам, які цинічно та протизаконно намагались винести антиукраїнський проект Трудового кодексу на друге читання. В результаті активного втручання націоналістів та профспілок вдалося зупинити ці плани — голова комісії пані Денісова закрила засідання, так і не поставивши на голосування питання про винесення антинародного Трудового кодексу на друге читання у сесійній залі.

Прес-служба ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.