(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Поетично-музична фантазія «Музика весни»

  • 14 квітня 2017
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 507
  • Автор: admin
  • 0
Літературно-музичне свято «Музика весни» зібрало в інформаційно-довідковому центрі міської бібліотеки шанувальників поетичного слова та музики. Адже в усьому світі, мабуть, не знайдеться людини, байдужої до музики. Класика, джаз, рок і поп-музика — всі вони по-своєму впливають на нас. У концертній програмі «Музика весни» прозвучали твори різних музичних жанрів та стилів, що увійшли до скарбниці світової культури. А поетичним супроводом свята стали поезії нашої землячки, незабутньої Галини Писанки.
Справжню концертну програму представили учні воронькіської філії Великоолександрівської школи мистецтв та ремесел класу фортепіано викладача Лариси Тютюн (на фото). Крім того, що Лариса Іванівна викладає музику, вона є піаністом-віртуозом, про що свідчить звання Лауреата першої премії Всеукраїнського конкурсу виконавців-піаністів «Класичний меридіан» в номінації «викладач». А ще пані Лариса співає в Академічній капелі імені Павла Чубинського.
Своє майстерне виконання музичних творів продемонстрували Надія Рябоконь, Ліна Ісай, Руслана Шульга, Софія Кисла, Антон Остапчук, Єлізавета Хмиз, Юлія Шафорост, Гарсія де Хесус Софія, Тетяна, Олександра та Світлана Чернікови.
Добрі слова на адресу Лариси Іванівни були почуті від її першої вчительки Валентини Цибульник, музиканта-педагога і поета Петра Дениска, Тетяна Андрєєвої та Людмили Семінець.
Ведучими свята були читачка бібліотеки Яна Руденко та талановиті вихованці літературно-музичного салону Наталії Осипенко Слава Савостьянова та Дар’я Авдєєва.
Наостанок прозвучав «Концерт № 1 мі-мінор» Фредеріка Шопена у виконанні Лариси Тютюн. По завершенні концерту всі виконавці отримали в подарунок поетичні збірки Петра Дениска.

Жанна КРУЧИНІНА,
директор МЦБС.

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.