(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

У ВОРОНЬКОВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ «РУШНИКИ ДОЛІ»

  • 27 вересня 2017
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 375
  • 0

Першою привітала громаду сільський голова Ніна Іванівна Яструб. А потім полилися пісенні вітання від малят-вихованців старшої групи дитячого садочка «Віночок». А за ними виступали молоді співачки і жінки поважного віку, які об’єдналися в пісенний колектив «Берегиня».
Для учасників свята розігрувалася безпрограшна лотерея, у парку на вогнищі парував запашний козацький куліш, діяла виставка сільських умільців, досягнень фермерських господарств. Похмурого і прохолодного дня додавали тепла і затишку вогнища мангалів і смажені шашлики. Словом, все було приготовлене для святкового настрою. У програмі було пошанування і вручення почесних відзнак людям заслуженим, які внесли і продовжують вносити свій вклад у розбудову села, додаючи йому молодості і краси.
Сільський голова Ніна Яструб, вручаючи відзнаки, не обминула жодного односельця, заслуги котрого стали найбільшою гордістю села і його жителів.. Таких людей було багато. Але зупинюся на двох особах. Це — Валентина Василівна Пилипенко (на фото посередині) і Валентина Олександрівна Полубейник (на фото праворуч). Вони зібрали величезну кількість матеріалів про людей села різних поколінь, професій і вподобань для об’ємної книги «Рушники долі». Презентуючи її на святі перед громадою села, жінки-ентузіастки зібрали для книги 1200 світлин, згадали не одну сотню і навіть тисячу людей. Серед них робітники колишніх радгоспів «Вороньківський» і «Дніпровський», водії, бригадири, доярки, механізатори, вчителі, лікарі, бібліотекарі, поети, спортсмени, представники торгівлі, соціальної служби, священики, охоронці лісу, рибалки, кухарі…
Над книгою працював великий авторський колектив, в тому числі автор цих рядків. «Рушники долі» — це не просто історія, це своєрідна енциклопедія сіл Воронькова і Жереб’ятина. Адже вона охоплює сфери життя і діяльності людей від початків ХII століття до сьогодення.
Презентовано лише сигнальний примірник бориспільського видавництва «Люксар» (тел.: (04595) 6-69-04, м. Бориспіль, вул. Бежівка, 1). Незабаром книга з’явиться повним накладом і дійде до кожного сільського двору, до кожної родини та установи.
Андрій ЗИЛЬ


 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.