(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

«НІ! – ЦЕРКОВНОМУ ШАХРАЙСТВУ!»

  • 10 травня 2018
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 310
  • 0


УПЦ Московського Патріархату в м. Бориспіль та Бориспільському районі збирає фейкові сепаратні звернення до Константинополя, проти об’єднання Православ’я та з протестом проти утворення єдиної української незалежної Церкви.


Збираються фальсифіковано, з підписами «мертвих душ» та людей, які до церкви жодного відношення не мають.


Дякувати Богові, громадськість вчасно відреагувала на церковне шахрайство.


Свідомі громадяни України (до речі, деякі з них – прихожани УПЦ МП) виявили суспільну ініціативу та розповсюдили листівки, де для кожної пересічної людини, яка не розбирається в «канонічних уловках» УПЦ МП та внаслідок чого може стати жертвою їх обману та грі на релігійних почуттях, чітко, послідовно і головне доступно пояснюється, що таке Помісна Церква, чому в незалежній державі повинна бути незалежна Церква, чому Росії так важливо зберігати філіал РПЦ – УПЦ МП у теперішньому статусі.


У перших числах травня у м. Бориспіль з’явилися ці листівки що не на кожному розі своїх вулиць. Нарешті люди мають змогу знати Правдиву інформацію про церковну обстановку у своїй державі.


І видно подекуди священиків та прихожан УПЦ МП, що стоять коло листівки, а в очах читається: «чи не обрав я неправильний шлях? Може, все зовсім не так, як сказав на проповіді владика, приїхавши на своєму новенькому «Інфініті» із Лаври з єпархіальних зборів? Може, час схаменутись?»..

Вирішувати кожному, чи йти на поводу в Москви, чи мати незалежність.

Бог дав людині власну волю та право вибору... На відміну від тварин.


 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.