(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Всеукраїнський благодійний проект «Подаруй життя»

  • 26 червня 2018
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 183
  • 0


Нове життя – це любов! Любов – це життя! А найкрутіша подія, яка може статись з людиною: народження дитини. Інша людина не забирає чиєсь «Я», навпаки, доповнює його, відкриваючі очі на те, чого раніше не було видно. Відкиньте страхи, відкрийте серце до любові: КОХАЙТЕ та НАРОДЖУЙТЕ!


Це основні меседжі всеукраїнського соціального проекту «Подаруй життя!», який стартував 14 червня 2018 року.


Автор проекту відзначає: «Немає грошей на забезпечення дитини? Маячня! Немає сьогодні – завтра будуть, обов’язково! Адже дитина стимулює йти вперед, мотивує дії, заряджає мозок, надає віру в себе! Створюємо життя та націю щасливих людей? Адже коли люди щасливі – вони непереможні! Ми можемо зламати статистику та думки скептиків, які говорять: «Нація старіє, смертність зависока, народжуваність падає, нас вже не 52 мільйони, а ледь назбирається 42…Щоб донести ці думки до українців, ми створювали цей проект. А також, щоб допоїти українським лікарням: щоб жінки та діти мали якісне обладнання для діагностики та лікування захворювань».


 «Подаруй життя!» - життєстверджуючий проект, який об’єднує мистецький, доброчинний та загальноукраїнський вектори. Він багатогранний, об’єднує батьків, лікарів, зіркових мам, блогерів, медіа-експертів та звертає увагу на щастя батьківства, що, можливо, допоможе на шляху подолання демографічної кризи.


Кожен зможе найти у проекті щось своє: можна написати історію про свою дитинку і виграти чудові призи, можна черпнути натхнення з розповідей матусь, можна виграти фотосесію для дитинки і змалечку піти у моделі, можна відвідати виставку фотографій немовлят
або просто перерахувати кошти на благодійну допомогу для придбання необхідного обладнання для Бориспільского пологового
будинку.


Дарувати добро, не бути байдужими та створювати комфорт у своїй країні. Хто, як не ми? Сьогодні, хтось переведе гривню для лікарні на Київщині, завтра - гривню для Полтавщини і так країною маленькими крочками до того, щоб в наших лікарнях було необхідне обладнання. Об’єднаність та відповідальність людей – потужна сила, яка має бути направлена на мирні зміни до кращого життя.


Запрошуємо у проект кожну родину - долучайтесь!


 


Складові проекту “Подаруй життя”:


·  конкурс історій про батьківство «Моменти щастя» з 14 липня до 16 серпня 2018 р. Збираємо історії батьківства та розігруємо набори косметики, фотосесії, квиток на фотовиставку та лекторій відомих експертів.


·  виставка професійних фотографій малюків «Подаруй життя» та лекторій для батьків у Галереї It’s not the Louvre 22 вересня о 11.00.


·  благодійний збір коштів на придбання пульсоксиметру, який дозволяє почути серцебиття та визначити наявність гіпоксії крові у немовлят, та коагулятору з гінекологічними насадками для зупинки кровотечі у породіль. Ці прилади будуть допомагати Бориспільському Пологовому будинку рятувати життя дітей та їх матусь. Кожна гривня може допомогти лікарні, в якій щороку народжується не менше 3000 родин!


Дізнавайтесь більше та приєднуйтесь до проекту на сайті  https://biokon.tvoymalysh.com.ua


Або на сторінці Фейсбук: https://www.facebook.com/BIOKONCOSMETIC/posts/2017847864956546


 


Ми відкриваємо серце до любові та щастя: Допомагайте, Кохайте, Даруйте життя!


 


Для довідки: проект «Подаруй життя!» став логічним продовженням соціальної програми «Біокон для здоров’я жінки та дитини», яку Медичне «НВО «БІОКОН» (український виробник косметики – підприємство-переселенець з Донетчини) впроваджує з 2013 року, не зупиняючись навіть у роки війни. За 5 років проведення проекту було надано допомогу у вигляді медичного обладнання, медикаментів та інструментарію 76 українським лікарням. І наразі проект триває.


 


З повагою,


керівник відділу коммунікацій


«МНВО «БІОКОН»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.