(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Нові можливості розвитку бізнесу

  • 08 грудня 2010
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 531
  • Автор: admin
  • 0

Розвиток нових технологій і технічний прогрес є невід’ємною ознакою нашого часу. Вже відійшли в минуле магнітофони і фотоапарати з плівкою, настала ера DVD, цифрових носіїв інформації і мобільних телефонів. Жителі Борисполя, кожен на свій власний розсуд, теж модернізуються. Неодмінною ознакою того, що людина чи компанія йде в ногу з часом, є наявність веб-сайту. Причому чим краще і досконаліше зроблено сайт – тим «крутіша» компанія. Це така собі візитна картка в мережі Інтернет. Шкода, що більшість підприємців нашого міста або зовсім не мають власних веб-сайтів, де можна було б отримати інформацію про їхню діяльність, або мають щось «таке», що шедевром дизайнерського мистецтва аж ніяк назвати не можна. Чому ж так відбувається? Дехто з підприємців просто шкодує грошей на розробку сайту, дехто намагається зекономити і наймає студентів технічних вузів, щоб сайт був розроблений «дешево і сердито».

Відомий фахівець з дизайну, автор книг з веб-юзабіліті, Якоб Нільсен у своєму інтерв´ю новинному порталу Silicon заявив, що оформлення 90% веб-сайтів в інтернеті не відповідає стандартам легкості у використанні та не має інтуїтивний інтерфейс.
У своєму інтерв´ю Нільсен повідомив, що більшість компаній заплутують відвідувачів непотрібним ускладненням веб-сайту, а багато хто бачить інтернет, як ще одне місце для розміщення рекламних оголошень.
Більшість компаній не мають ніякого поняття про юзабіліті та дружній інтерфейс, або про те, що таке якісний веб-дизайн. Більш того, багато хто не розуміють, для чого взагалі може бути використана мережа інтернет.

Замовивши таке «студентське чудо», через кілька тижнів замовники бачать, що користі від нього ніякої, ще й іміджу компанії завдається шкода, потрібно переробляти або розробляти заново, а за цей час в Інтернет увійдуть конкуренти, які цілком можуть захопити місце в ніші бізнесу, і доведеться витратити багато сил і засобів для того, щоб зайняти своє місце під сонцем у світовій павутині. Та й клієнти, бачачи непрофесійну розробку, за будь-якими послугами чи товарами до фірми-власника сайту звертатися просто не захочуть. Про який розвиток бізнесу тоді може йти мова? До того ж такі «студенти-розробники» переважно користуються заготовками-шаблонами, а часто навіть не гребують викрадати чи копіювати дизайн сайтів у спеціалістів більш високого рівня. Юзабіліті (зручність користування) в такій ситуації взагалі відкидається на другий чи то й третій план. Тому клієнти й скаржаться, що такими сайтами взагалі неможливо нормально користуватися.

То який же вихід? Все дуже просто: якщо ваш бізнес у кризі і розміри прибутків зменшуються, – замовте розробку веб-сайта у дизайнерів-професіоналів. Справжній професійний дизайнер завжди узгоджує в своїй роботі красу і юзабіліті (зручність користування), тому такі розробки дійсно приносять прибуток і радують око. Крім того справжній дизайнер це ще й маркетолог, психолог і технолог, який суворо дотримується норм і технічних вимог під час розробки. Спеціалісти саме такого високого рівня і працюють у дизайн-студї «Світ дизайну». Завдяки тому, що студія знаходиться в Борисполі, ви завжди можете обговорити будь-які деталі, що стосуються зовнішнього вигляду вашого майбутнього сайта як по телефону так і особисто зустрівшись з дизайнером. Це забезпечує високий рівень кінцевого результату і, як наслідок, ваш сайт буде набагато кращим ніж сайти ваших конкурентів. Крім того студія «Світ дизайну» кожну свою розробку робить «під ключ», тобто вам не доведеться турбуватися про хостинги та домени самотужки. До того ж за вашим бажанням надаються послуги з підтримки, оновлення та просування вашого сайту в пошукових системах, що є дуже важливим для підприємців і фірм, які хочуть якнайшвидше отримати фінансове підтвердження ефективності їхнього інтернет-ресурсу. Дехто, правда, може сказати, що його фірмі не потрібне розміщення інформації в мережі Інтернет, бо реалізація товарів чи послуг і так цілком нормальна. Звичайно добре, якщо справи йдуть чудово, але хіба ж справжній бізнесмен відмовиться від ще більших прибутків та покращення іміджу компанії? До того ж витрати на розробку сайту, як правило, покриваються одним-двома клієнтами, які знайшли потрібну їм фірму через Інтернет і замовили там послуги чи товари. Тому можна сказати, що вкладати гроші у розробку власного сайту – значить вкладати гроші у розвиток власного бізнесу і збільшувати власний прибуток не докладаючи особливих зусиль. Навіть коли ви спите, сайт продовжує працювати і приносити гроші, до того ж про вас можуть взнати замовники не тільки з Борисполя, а, фактично, з усього світу, адже Інтернет не має кордонів. Така собі реклама у світовому масштабі…
На сьогоднішній день найбільш популярними у світовій мережі є такі різновиди сайтів: сайт-візитка (найпростіший сайт на кілька сторінок з інформацією про фірму чи людину), корпоративний або інформаційний сайт (великий сайт з інформацією про фірму, анкетами, сторінками замовлень і т.п.), промо-сайт (сайт що присвячений певній події: ярмарку, виставці і т.п.), інтернет-магазин (сайт з каталогом товарів, які можна замовити). Всі ці різновиди веб-сайтів можуть бути розроблені для вас спеціалістами дизайн-студії «Світ дизайну» в найкоротший можливий термін і за доступними цінами. Кожен сайт робиться ексклюзивно з урахуванням усіх ваших побажань і тому може стати прекрасним інструментом для покращення вашого добробуту і збільшення прибутків вашої фірми чи підприємства.

">Дзвоніть, і ми відповім Вам, на всі запитання!

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.