(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Міліційна хроніка

  • 22 квітня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 487
  • Автор: admin
  • 0
До міліції надійшла заява від громадянина К., 1965 р. н. Чоловік повідомив, що у Нестерівці з його автомобіля ВАЗ невідома особа викрала автомагнітолу та гроші. Під час розшукових заходів співробітниками патрульної служби крадіїв встановлено. Це «дует» жителів міста.

Інші мешканці Борисполя вирішили комплектуючі транспортного засобу не брати, а викрасти його вцілому. Тому у нічний час доби незаконно заволоділи моторолером бориспільця, 1956 р. н.

А місцевий юнак здійснив крадіжку металевого каналізаційного люка та транспортував його за допомогою велосипеда. Невідомо, куди б він його довіз, якби правоохоронці не нагодилися вчасно.

На одному із ринків Борисполя співробітниками міліції було помічено неповнолітнього, котрий продавав майже за безцінь мобільний телефон. У ході перевірки було встановлено, що сотовий значиться в базі даних як викрадений. Підліток пояснив, що цей телефон він знайшов. Ведеться перевірка.

Як відомо, приховування злочину є карним вчинком та тягне за собою кримінальну відповідальність. Та деякі особи все ж таки порушують норми закону. Так, в одному із сіл району минулого місяця було вчинено тяжкий злочин. 43-річний чоловік, умисно, з метою приховання злочину, особі, яка скоїла протиправні дії, добровільно надавав власний автомобіль, щоб остання мала можливість залишити територію України та уникнути покарання. Тож наразі обидва будуть притягнуті до відповідальності.

До міліції надійшло повідомлення, що під час копання траншеї для проведення робіт з газифікації у Борисполі на одному із полів було виявлено рештки кісток та черепів. У подальшому було встановлено, що це поховання бійців, розстріляних 1941 року. Виявлено останки близько 360 солдат.

У ході відпрацювання території Бориспільського району на виявлення осіб, причетних до незаконного обігу наркотиків, на одній із автобусних зупинок на трасі Київ—Бориспіль у 27-річного молодика було знайдено медичний шприц з наркотичною речовиною — ацетильованим опієм. За словами останнього, наркотик він зберігав для себе.

У Борисполі у 28-річного немісцевого чоловіка співробітники міліції вилучили поліетиленову пляшку з опієм. Близько 10 мл «ширки» особа тримала для власного вживання.

З тим же багажем на вул. Київський шлях був затриманий і 31-річний мешканець району. При собі він зберігав два медичних шприци. Як повідомив міліції, — без мети збуту.

Юлія   Харлановська


Керівництво та особовий склад Бориспільського МВ ГУМВС України в Київській області висловлюють глибоке співчуття працівнику міськвідділу Нікітенко Тетяні Олександрівні з приводу передчасної смерті її сина

Нікітенко Андрія Андрійовича

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.