Трагедія, що сталася на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року, стала символом найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Вона не має аналогів за масштабами забруднення екологічної сфери, за негативним впливом на здоров"я, психіку людей, їхні соціальні, економічні й побутові умови життя. Чорнобиль розділив життя цілого людства і, зокрема, життя українців на «до» і «після». Неймовірна кількість проблем постала перед Україною — як фінансових, так і технологічних, і, що найголовніше, духовних. Тож 20 квітня в культурно-розважальному центрі «Бархат» бориспільці зібралися вшанувати пам"ять загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС, послухати очевидців, згадати ті страшні хвилини.
Детальніше →26 квітня на Книшовому меморіальному парковому комплексі відбувся мітинг-реквієм, приурочений 25 річниці аварії на Чорнобильській АЕС
Детальніше →26 квітня 1986 року вибухнув четвертий реактор на Чорнобильській АЕС. Того ж дня міністр внутрішніх справ УРСР І. Д. Гладуш віддав наказ про створення оперативного штабу з ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Цей підрозділ відразу визначив сили й засоби ОВС із забезпечення ліквідації аварії, охорони громадського порядку і безпеки в зоні катастрофи.
Детальніше →Сесійні новини
Детальніше →У квітні цього року депутати Бориспільської районної ради від ВО «Свобода» відвідали сільські бібліотеки сіл Старого та Сошникова. Під час зустрічі «свободівці» ознайомилися з проблемними питаннями цих культурно-освітніх закладів та подарували книги Василя Шкляра «Залишенець», або «Чорний ворон» та Юрія Горліс-Горського «Холодний Яр». Присутні в бібліотеках читачі відразу ж зацікавилися книгами, адже історичні факти, викладені у них, та тогочасні герої були невідомі в радянській імперії.
Детальніше →-
На сторінку:Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)