(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Олег ТЯГНИБОК: «Влада несе повну відповідальність за провокацію, яку вона організувала у Львові»*

  • 13 травня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 417
  • Автор: admin
  • 0

«Режим Януковича зробив усе, щоби провокації у Львові 9 травня відбулися. І в цьому намаганні розбурхати Львів провокатори від влади брутально принизили місцеву громаду, свавільно знехтували рішеннями органів місцевого самоврядування, цинічно потопталися по судовому рішенню, ухваленому іменем України». Про це заявив лідер Всеукраїнського об"єднання «Свобода» Олег Тягнибок, коментуючи події 9 травня 2011 року у Львові.

   «Всеукраїнське об"єднання «Свобода» здійснило усі необхідні законні профілактичні кроки, щоби не допустити 9 травня у Львові провокацій, які анонсували промосковські екстремісти. В першу чергу, наша політична сила здійснила необхідні політичні кроки. Зокрема, фракції «Свободи» у місцевих радах ініціювали і домоглися ухвалення рішень про неприпустимість використання червоних прапорів у Львові та Львівській області. Політвиконком ВО «Свобода» ухвалив заяву з вимогою до Президента не підписувати відповідний антиконституційний закон та не допустити вивішування червоних прапорів.  Крім цього, «Свобода» здійснила юридичну експертизу ухваленого Верховною Радою закону «про червоні прапори», в якій вказала на його неконституційність. Зрештою, президент Янукович, очевидно, усвідомлюючи брутальне порушення Конституції, здійснене коаліцією та демоліберальними тушками, так і не підписав одіозний «червонопрапорний» закон.

   9 травня 2011 року у Львові не було протистояння протилежних політичних сил. Це була брутальна провокація влади, яка повинна нести повну відповідальність за свої ганебні дії.

   9 травня львівська громада вже дала їм адекватну відповідь. Режим Януковича має пам"ятати, що, нехтуючи волею народу, органів місцевого самоврядування, Конституцією, судовими рішеннями, ухваленими іменем України, вона залишає для Нації лише один спосіб дії — революцію. Саме так, зрештою, і починалися революційні події 2004 року», — заявив Олег Тягнибок.

Прес-служба ВО «Свобода»
*Повний текст на  сайті https://www.svoboda.org.ua

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.