(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

«Не мовчіть — і вас почують»

  • 22 липня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 685
  • Автор: admin
  • 0

Окрім автора цієї книги на заході був присутній і його товариш, старий козак Левко Лук’яненко. У серпні 1991 року він та Леонтій Сандуляк спільно долучилися до написання доленосного документа — власноруч виписали своєрідне «Свідоцтво про народження Української Держави» — Акт проголошення незалежності України.

Книга Леонтія Івановича побудована на його спогадах про події, які передували Акту Незалежності, і про вплив цього документа на подальший розвиток нашої Батьківщини. Автор називає свою працю «Свідченнями». І це правомірно. Адже, будучи на початку 1990-х років депутатом Верховної Ради СРСР, він став не лише свідком розпаду Радянського Союзу і народження незалежної держави Україна, а й безпосереднім учасником цих процесів.

Як зазначає у своїй передмові до цього видання Левко Лук’яненко, книжка Сандуляка запрошує українця відірватися від телевізійного потоку безперервних новин, підняти голову над швидкоплинною течією життя… Вона подає пояснення багатьох факторів українського життя у переломний період національної історії і спонукає до активної дії.

Презентація видання Леонтія Сандуляка «Не мовчіть — і вас почують» відбулася у теплій, невимушеній атмосфері. Автор «Свідчень» сподівається, що бодай для його рідних та близьких ця книга буде цікавою. А можливо, й не тільки для них. Бориспільцям познайомится з нею можна в міській бібліотеці.

Вадим ШАПОШНІКОВ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.