(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Заміну ліфтів завершено

  • 19 грудня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 607
  • Автор: admin
  • 0

Про повну заміну ліфтів та ліфтового обладнання у будинку на вулиці Київський шлях, 33 повідомив начальник управління комунального господарства Володимир Аврамчук. У цьому можна було пересвідчитися, побувавши на місці події.

«Така повна заміна обійшлася в 299 тисяч гривень. Термін експлуатації ліфтів становить 25 років. Як спливає цей термін, потрібно або проводити капітальний ремонт, або повністю замінити ліфтове обладнання, — пояснює В. Аврамчук. — Його ми отримуємо з Білорусі, оскільки воно дешевше за київське, а якість висока. До того ж електрообладнання тут новотехнологічне й енергозберігаюче. Судіть самі: якщо старий двигун споживав 6 кВт, то новий — 2,7; він одношвидкісний, регулюється частотним регулятором, тож перепади напруги на нього не впливатимуть. До таких ліфтів потрібно дбайливо ставитися, не перевантажувати, адже він може піднімати до 400 кг.

Загалом термін експлуатації збіг на цей час у 9 ліфтів, що працюють у міських будинках. Два вже замінено. Залишилося сім. У нас є ліфтова програма, прийнята Бориспільською міською радою і розрахована до 2015 року. Згідно з цією програмою ми й проводимо капремонти ліфтів. У ній передбачено виділення на цю справу понад 4 млн. грн. з міського бюджету, а з державного — 5–10 млн. гривень. Поки з держбюджету ми не отримали ще жодної копійки, тож працюватимемо і з Київською обласною держадміністрацією, і з Мінфіном…»

Як зазначив Володимир Іванович, у нашому місті ліфти обслуговує ТОВ «Ліфтпром-Україна». Наступні ремонтні роботи із заміни ліфтового обладнання проводитимуться у будинку на вулиці Дзержинського, 5.

Вадим ШАПОШНІКОВ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.