(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

У центрі міста постане гіпермаркет?

  • 10 лютого 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 550
  • Автор: admin
  • 0

Досить оригінально підійшли до вирішення питання, що ж має будуватися на місці теперішньої автостоянки у парку, автори проекту рішення «Про внесення змін у рішення міської ради від 30.08.2007 № 1862-21-V «Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Біопром» земельної ділянки площею 0,6589 га в оренду  під будівництво культурно-мистецького та розважального комплексу  по вул. Київський шлях (територія міського парку культури та відпочинку) у м. Борисполі». Напевне, щоб не викликати більше суперечок між депутатами, оскільки деякі з них підтримували ідею будівництва нового саме закладу культури(!), а не центру торгівлі, пункт 1.1. цього проекту був сформульований так: «У назві, пунктах 1 та 2 рішення слова «культурно мистецького та розважального комплексу» читати як «багатофункціонального громадського центру».

Що мається на увазі під цими таємничими словами — «багатофункціонального громадського центру» — не зміг пояснити навіть заступники міського голови Максим Піскор, посилаючись лише на якісь норми закону, у яких нібито передбачається таке визначення, і пропонуючи депутатами підтримати проект цього рішення. І що ж ви думаєте, шановні читачі: депутатська промерівська більшість затвердила цей проект рішення! Проти проголосували лише 6 депутатів — Ігор Петренко, Ярослав Годунок, Павло Ляшенко, Олександр Денисов, Анатолій Пасічний та Вадим Шапошніков.

Що ж тепер постане на місці колишнього Будинку культури — залишається лише здогадуватися.

По завершенню сесії кореспондент «Ринку…» поцікавився у деяких зі згаданих депутатів, чому  вони проголосували проти і що про це думають.

Павло Ляшенко:

— Проголосував проти тому, що вважаю автостоянку у парку єдиним місцем, де можна було побудувати Будинок культури. А тепер, на мою думку, там може постати ще одне «багатофункціональне» «Сільпо». І досі невідомо, чи буде там глядацька зала і скільки у ній буде місць. Депутатська більшість щойно проголосувала за комерційне питання…

Ярослав Годунок:

— Я не отримав чіткої відповіді, скільки зала матиме місць. Була обіцянка, що зала буде великою. По-друге, вже давно було обіцяно назвати і конкретну дату, коли розпочнеться будівництво цього культурно-мистецького та розважального комплексу. Це знову сьогодні не прозвучало. Немає схеми руху поблизу нової споруди, невідомо, де ставитимуться автомобілі, який усе це матиме вигляд… На мою думку, після внесення змін до попереднього рішення міської ради у вигляді «багатофункціонального громадського центру» це буде великий сарай, у якому розміщуватимуться бутіки та інші комерційні точки. Я не почув, що це буде заклад культури! Переконаний, що місто знайшло би кошти на будівництво такого закладу, якби цього захотіли міські посадовці. Уявіть, яка б вийшла сума, аби кожен бориспілець придбав по цеглині хоча б за 10 гривень, та ще й підприємці долучилися б!

Анатолій Пасічний:

— Нам не роз’яснили, чому прибрали слово «культурно-мистецького та розважального комплексу», а натомість вписали: «багатофункціонального громадського центру». Хто сказав, що попереднього такого поняття немає? Піскор? Я не довіряю йому на 100 %! Тепер мені невідомо, що там буде, — церква чи ковзанка… «Багатофункціональний громадський центр» — для мене космічне поняття…

Вадим Шапошніков:

— А як я міг голосувати невідомо, за що, якщо ми, українські націоналісти, прийшли  у міську раду з пунктом програми, у якій зазначений новий Будинок культури — ні більше, ні менше! Ви ж подивіться, у нашому місті триває тиха цілеспрямована боротьба з двома цінностями — екологічною безпекою і культурою. Спочатку зліквідували у виконкомі відділ культури, долучивши залишки культури до відділу сім’ї, молоді та спорту, зробивши його ще більш «функціональним»! А у випадку з цим будівництвом, думаю, ця багатофункціональність взагалі не включатиме культурницький чинник, адже ця земельна ділянка розміщена у центрі міста… Коли б’ють комерційні «гармати», музи культури просто помирають!

Записав Ігор Петренко

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.