(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Заява Політвиконкому ВО «Свобода»

  • 15 червня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 507
  • Автор: admin
  • 0

Ухвалення в першому читанні законопроекту № 9073 від 26.08.2011 «Про засади державної мовної політики» — з брутальним порушенням Конституції України, зневагою до українського народу, абсолютним іґноруванням волі місцевих рад, які є безпосередніми виразниками волі місцевих громад, — свідчить: у нації вичерпався арсенал інструментів мирного діалогу з чинним режимом, який послідовно й систематично здійснює антиукраїнську політику та намагається законсервувати штучний постколоніальний поділ країни, посіяти зерна сепаратизму, підірвати суверенітет і незалежність української держави.

Мовна агресія стала яскравим виявом реанімації сталінської політики лінгвоциду, за якою, безумовно, почнеться етап етноциду — витіснення з прадавніх земель та знищення Української Нації.

Нинішній антиукраїнський режим не залишає альтернатив у виборі моделі спілкування з ним. На його брутальну агресію можна відповісти лише згуртованою дією громади і тотальним суспільним бойкотом.

Публічній обструкції має бути підданий кожен, хто працює на режим або співпрацює з ним.

Закликаємо українців не купувати московських товарів, не читати і не розмовляти мовою окупантів, бойкотувати російськомовні програми радіо і телебачення.

Закликаємо депутатів місцевих рад — жодної копійки з місцевих бюджетів не може бути виділено на підтримку окупаційної інфраструктури, поширення російськомовної продукції та на підтримку окупаційних культурних центрів і російськомовних навчальних закладів.

Після того, як режим брутально потоптався по Конституції України та державному суверенітету, Нація тільки масштабними акціями протесту може завадити ухваленню цього антиукраїнського законопроекту у другому читанні.

Режим кинув Українській Нації виклик. Нація відповість гідно!

Слава Україні! Героям Слава!

Політвиконком ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.