(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Вадима Кушнікова зняли на користь Кирила Поліщука

  • 18 жовтня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 504
  • Автор: admin
  • 0
Єдиним опозиційним — саме так назвав себе кандидат у народні депутати Сергій Міщенко ще на початку виборчої кампанії. Народний депутат України, самовисуванець, який позиціонує себе вірним прибічником Юлії Тимошенко, немов у воду дивився. Хто ж міг знати, що офіційний, спільний для всієї опозиції кандидат у нардепи Вадим Кушніков буде знятий керівництвом ВО «Батьківщина» на користь кандидата від «УДАР» Кирила Поліщука.
Однак ще не відомо, кому це зняття насправді принесе користь, адже Кирило Ананійович в опозиціонерах помічений не був, і як себе поведе сам «УДАР» у Верховній Раді — важко передбачити. Тож налаштованому проти нинішньої бандитської влади виборцю зробити свій вибір нині буде неважко.
Хоча, як кажуть, В. Кушніков був і порівняно слабким кандидатом і мало хто вірив у його перемогу, та все ж варто поспівчувати тим людям, які працювали на його виборчу кампанію, особливо окружному штабу ВО «Батьківщина». Чому керівництво ВО «Батьківшина» виставило на нашому окрузі саме таку маловідому кандидатуру — це серйозне запитання. У свою чергу, тепер шанси збільшилися у Сергія Міщенка; його виборча кампанія є набагато потужнішою та й сам кандидат — видно, що працює доволі успішно. Тепер головне — захистити результати голосування в дільничних та окружній виборчих комісіях.
Нагадаємо, 14 жовтня, партія «УДАР» зняла своїх кандидатів на користь кандидатів від «Батьківщини» в 26 мажоритарних округах. А 15 жовтня Об"єднана опозиція у відповідь ухвалила рішення про зняття 27 кандидатів у народні депутати в мажоритарних округах на користь партії Віталія Кличка «УДАР». Серед останніх і офіційний кандидат від опозиції у нашому окрузі Вадим Кушніков.
В. ОШУМОК
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.