(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Коломойський погрожував обвалити гривню за «наїзд» на його бізнес, — економіст.

  • 18 січня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 271
  • Автор: admin
  • 0
Головний акціонер групи «Приват», у яку входить авіакомпанія «Аеросвіт», Ігор Коломойський пообіцяв обвалити український фінансовий ринок у випадку рейдерських атак влади на його бізнес.
Про це в ефірі радіо «Голос Америки» розповів голова ВГО «Союз захисту підприємництва», економіст Сергій Доротич.
«Цілком ймовірно, що була рейдерська атака на бізнес Коломойського, а банкрутство — це захист, можливість показати зуби владі. Згадаймо також заяву Коломойського про те, якщо будуть атаки на його бізнес, він обвалить фінансовий ринок. «Приват-Банк» контролює багато платежів. За падіння такого монстра, якого створила держава, коли надала олігарху преференції — створюється серйозна загроза (стабільності гривні. — Ред.)», — наголосив аналітик ринку.
За його словами, Коломойський свідомо довів авіакомпанію до банкрутства: «Ігор Коломойський — монополіст на ринку українських авіаперевезень. Ще у 2010 році, коли продавали контрольний пакет компанії МАУ, Коломойському вдалося його отримати».
«Про незадовільний фінансовий стан компанії «Аеросвіт» вже давно йшли розмови. Оскільки на український ринок почали виходити дешеві іноземні авіаперевізники, то компанії Коломойського потрібно було звертати увагу на конкурентів, а для цього принаймні обновити авіапарк. Зараз він назбирав достатньо грошей для того, щоб «скинути цей баласт» з компанії. Тепер Коломойський зможе впевнено конкурувати на ринку авіаперевезень», — пояснив Доротич.
Коломойський провчив ПР
Голова ВГО вважає, що «Коломойським банкрутсвом компанії показав зуби Партії реґіонів».
«Зараз із заяв «реґіоналів» видно, що вони звертатимуть увагу на це, і вже відчувається, що тон знижений. Думаю, вони дадуть можливість Коломойському реструктуризувати свій бізнес і найближчим часом він буде залишатися головним гравцем. Він дуже вміло розіграв карти, і влада на якийсь час притихне. Гірше буде, якщо йому таку витівку не пробачать і почнуть мститися — це може призвести до війни», — резюмував Доротич.
Нагадаємо, Київський господарський суд розпочав провадження справи про банкрутство «Аеросвіту» з ініціативи самого перевізника. Згідно з інформацією суду, загальна заборгованість компанії становить 4,2 млрд. грн. Водночас вартість усіх активів авіаперевізника оцінюється у близько 1,5 млрд. грн.
Компанія «Аеросвіт» володіла найбільшою мережею регулярних авіарейсів в Україні, виконувала внутрішні та міжнародні рейси самостійно або спільно з партнерами за більш ніж 100 напрямами, а також чартерні перевезення. Серед них далекомагістральні рейси до Китаю, США, Канади, Індії, Шрі-Ланки та інші.
ipress.ua
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.