(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Зупинити протиправні дії!

  • 08 лютого 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 333
  • Автор: admin
  • 0
Нецільове використання земельної ділянки у міському парку, на якій донедавна розміщувалися шиномонтаж і автостоянка, а колись був розташований Будинок культури, сколихнуло всю громадськість міста. Адже тут замість передбаченого у Генеральному плані міста Борисполя культурно-мистецького та розважального комплексу нині розпочалося будівництво споруди невідомого призначення, яка, скоріше за все, перебуватиме у приватних руках. З цього приводу 29 січня 2013 голови трьох партійних організацій міста Борисполя підписали офіційне звернення до Бориспільського міжрайонного прокурора.  Подаємо його текст повністю.
 
Бориспільському
міськрайонному прокурору, 
молодшому раднику юстиції Ульмеру М. М.
ЗВЕРНЕННЯ
Звертаємось до Вас з проханням допомогти зупинити протиправні дії Бориспільської міської ради у питанні використання земельної ділянки площею 0,6589 га по вулиці Київський Шлях (територія міського парку культури та відпочинку). Згідно рішення Бориспільської міської ради V скликання Київської області від 30.08.2007 №1862-21-V вищезазначена земельна ділянка виділялась ТОВ «Біопром» під будівництво культурно-мистецького та розважального комплексу. Питання виділення земельної ділянки обговорювалось з жителями міста Борисполя (громадські обговорення) і за його результатами було визначено цільове призначення земельної ділянки — будівництво культурно-мистецького та розважального комплексу у м. Борисполі. Таке цільове призначення земельної ділянки затверджене генеральним планом розвитку м. Борисполя та планом детальної забудови вул. Київський Шлях.
Згідно з рішенням Бориспільської міської ради (погодженого з жителями міста) товариству  «Біопром» на реалізацію даного проекту було надано чотири роки. ТОВ «Біопром» до використання земельної ділянки не приступило в строки встановленні рішенням Бориспільської міської ради, а в свою чергу, 17.01.2012 року звернулось до Бориспільської міської ради з заявою про внесення змін у рішення Бориспільської міської ради від 30.08.2007 року №1862-21-V, замінивши слова «культурно-мистецького та розважального комплексу» на «багатофункціонального громадського центру».
Рішенням від 31.01.2012 року Бориспільська міська рада дане прохання задовольнила, чим грубо порушила закон, так як термін дії попереднього  рішення з ТОВ «Біопром» закінчився у 2011 році і вносити до цього рішення зміни  міська рада не мала юридичного права. 
На підставі вищевикладеного вважаємо, що Бориспільська міська рада VІ  скликання вийшла за межі своїх повноважень, порушила Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», так як безпідставно та юридично необґрунтовано внесла зміни в рішення сесії  V скликання від 30.08.2007 року  №1862-21-V і таким чином прийняла рішення, яке суперечить волевиявленню громади міста, інтере-сам жителів м. Борисполя та порушує статус території парку як зеленої зони.
Орендодавець ТОВ «Біопром» розробило проект будівництва, одержало дозвіл на виконання будівельних робіт багатофунк-ціонального громадського центру комерційних споруд.
Звертаємо Вашу увагу на ту обставину, що ТОВ «Біопром» розробило проект на свій розсуд, за своїми інтересами, які суперечать інтересам жителів міста.
ТОВ «Біопром» не мало юридичного права розробляти проект комерційного використання, так як для цього (його) проекту немає правових підстав.
Згідно з договором оренди землі від 29.01.2008 року, внесеного до філії Державного кадастру за № 04083700009, земельна ділянка не виділялась під комерційне використання. У договорі вказано, що земельна ділянка знаходиться на території міського парку культури і призначена для будівництва культурно-мистецького розважального комплексу.
ТОВ «Біопром» не використало земельну ділянку за цільовим призначенням, порушило договір оренди землі, порушило закон України про оренду землі і вирішило на свій розсуд використати вищезазначену земельну ділянку не за цільовим призначенням. Такі дії ТОВ «Біопром» є протиправні надають підстави Бориспільській міській раді розірвати договір оренди землі з ТОВ «Біопром».  
Просимо захистити інтереси жителів у м. Борисполі. Не допустити використання земельної ділянки не за цільовим призначенням і перетворення парку культури та відпочинку у непередбачений комплекс споруд комерційного призначення, який жителям міста не потрібен та не задовольняє їхніх культурних потреб. 
29 січня 2013 року.
З повагою, 
Голова Бориспільської міської партійної організації
«ВО «Батьківщина»
Ю. Б. Сороколат
Голова Бориспільської
міської  організації партії «Удар» С. М. Чемерис
Голова Бориспільської міської партійної організації 
ВО «Свобода» І. В. Петренко
P.S. Керівництво Бориспільської міської організації партії «Фронт змін» відмовилося поставити свої підписи під цим зверненням.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.