(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Позиція відомих у місті людей

  • 22 лютого 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 607
  • Автор: admin
  • 0
Микола Боровко, поет, заслужений працівник освіти України:
—Коли громада міста обирає нову владу вона впевнена в тому, що новообрані будуть кращими за попередників. Щодо акції «За» культуру в парку пропонував би провести місцевий референдум, на якому визначити, що потрібно громаді міста:
- культурний центр;
- торговий центр;
- паркова зона.
 
 Іван Венгерець, ветеран державної служби:
— Історія держави, міста, вулиці, родини складається з пам’яті до минулих днів, років. Пам"ятним місцем для кожного жителя міста є Меморіал слави, розташований поряд з місцем, на якому розпочато будівництво «БГЦ». Думаю, нас не зрозуміють ветерани війни, рідні загиблих, населення міста щодо такого будівництва. Я голосую за зміну території, на якій можна проводити таке будівництво.
 
Віктор Бурмістров, керівник підприємства:
— Нині діючій владі, як колишній представник влади, пропоную працювати так, щоб робота над помилками, яку доведеться проводити після завершення роботи, не була болісною. Рішення, яке прийнято щодо будівництва торгово-розважального центру є сумнівним — як до місця його розташування так і до необхідності його розміщення по вулиці Київський шлях. Зважаючи на думку більшості населення міста Борисполя, виправити помилку сьогодні ще не пізно.
 
Жанна Бурчак, Юрій Бурчак, заслужені працівники культури України:
— Більшу частину свого трудового, творчого життя провели в Будинку культури, який стояв в самому мальовничому місці — Парку культури. Мало, що залишилося від такого, до болі рідного, центру культури. Але щось таки залишилося. Ще жевріє мрія, що будівництво Будинку культури в місті обов"язково розпочнеться! Підтримуємо думку небайдужих жителів міста, про неможливість будівництва торгово-розважального центру на місці, де був розташований Будинок культури. Давайте збережемо це місце для населення міста!
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.