(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

До уваги платників збору за першу реєстрацію транспортного засобу

  • 25 липня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 488
  • Автор: admin
  • 0
До Бориспільської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Київській області надходять звернення, що стосуються збору за першу реєстрацію транспортного засобу, а саме:

Куди необхідно сплачувати юридичній особі збір за першу реєстрацію транспортного засобу?

Юридичною особою збір за першу реєстрацію транспортного засобу сплачується за місцем реєстрації транспортних засобів за ставками, які діють на день сплати. Якщо, місце знаходження юридичної особи та місце реєстрації транспортного засобу не співпадають, то збір за першу реєстрацію транспортного засобу за місцем знаходження юридичної особи не сплачується, оскільки він сплачується за місцем реєстрації транспортних засобів за ставками, які діють на день сплати.

Що вважається місцем реєстрації транспортного засобу?

Місце реєстрації транспортного засобу для: юридичних осіб — місцезнаходження юридичних осіб або місце стоянки транспортних засобів;
фізичних осіб — місце звернення власника або його уповноваженої особи незалежно від місця реєстрації (проживання) власника. При цьому, в реєстраційних документах зазначається місце реєстрації (проживання) особи, за якою реєструється транспортний засіб

Який порядок обчислення та сплати збору за першу реєстрацію транспортного засобу?

Сума збору за першу реєстрацію транспортного засобу обчислюється щодо кожного транспортного засобу як добуток відповідної бази оподаткування, ставки збору та відповідного коефіцієнта, зазначеного у Податковому Кодексі України. Збір за першу реєстрацію транспортного засобу сплачується фізичними та юридичними особами перед проведенням першої реєстрації в Україні транспортних засобів.
Який порядок подання розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортного засобу?
Юридичні особи в десятиденний строк після першої реєстрації в Україні транспортних засобів подають відповідному органу державної податкової служби за місцем свого знаходження та за місцем реєстрації транспортного засобу розрахунок суми збору за першу реєстрацію транспортного засобу за такі транспортні засоби. До розрахунку обов’язково додаються копії реєстраційних документів, завірені відповідним уповноваженим державним органом України, який проводив таку реєстрацію.

Які пільги передбачені щодо сплати збору за першу реєстрацію транспортних засобів?

Пільги щодо збору за першу реєстрацію транспортного засобу передбачена у вигляді звільнення від сплати для легкових автомобілів інвалідів з об’ємом циліндрів двигуна до 1500 куб. сантиметрів, що придбані за рахунок коштів державного чи місцевих бюджетів та/або безоплатно передані інвалідам відповідно до законодавства України, транспортні засоби будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів, дитячих будинків-інтернатів, пансіонатів для ветеранів війни і праці, геріатричних пансіонатів, реабілітаційних установ для інвалідів та дітей-інвалідів, що фінансуються з державного та місцевого бюджетів Інших пільг щодо збору за першу реєстрацію транспортного засобу Податковим кодексом України не передбачено.

Бориспільська ОДПІ ГУ Міндоходів
у Київській області

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.