(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

«Венето» у враженнях покупців

  • 21 серпня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 927
  • Автор: admin
  • 0
Чи можете ви порекомендувати своїм рідним або друзям річ, у якості якої не впевнені? Звісно, порядна людина таке навряд чи зробить, бо  тоді соромно буде в очі дивитися. А для того, щоб дати добру і чесну характеристику якійсь речі, треба нею користуватися хоча б деякий час. Спробуємо запитати наших читачів, чи користуються вони товарами для здорового сну від компанії «Венето» і які їх враження.

Вадим, 43 роки.  Маю, на жаль, певні проблеми зі спиною, тому матрац «Венето» у комплекті з ортопедичною подушкою стає просто порятунком, завдяки якому можу нормально спати. Дякую продавщиці з магазину «Венето», котра минулого року вмовила мене взяти матрац на виплату, бо я тих платежів практично не відчув на витратах, зате відчув якість сну.

Ігор, 45 років. Вперше диван «Венето» придбав дев’ять років тому і відразу зрозумів, що значить спати по-людськи. За всі ці роки єдине, що мені довелося робити з диваном — це здавати у хімчистку чохол-накриття, який від часу затерся і забруднився. Подушки з комплекту просто випрали у пральній машині. Диванний матрац і сьогодні у зразковому стані, немає жодних провалів чи просідань, при розкладанні стик між половинками матрацу абсолютно не відчутний. Впевнений, що диван прослужить ще довгі роки і буде зберігати свої властивості.

Олег, 43 роки. Матрац «Венето» придбав три роки назад. За цей час його властивості зовсім не змінилися, неначе новий. Особливо подобається ефект «зима-літо», коли можна відчувати тепло або прохолоду, залежно від сторони матрацу, котра обернена вгору і зігріває взимку або освіжає у спеку.

Віталій, 39 років. Я чоловік досить немаленький, тому вибрав матрац з посиленими властивостями і варто сказати, що він виправдав мої сподівання повністю. Ви б побачили, що мій малий на ньому виробляє — стрибає наче на батуті, а матрацу хоч би що. Інший давно вже провалився б, а «Венето» витримує.

Галина, 69 років. Нещодавно дочка із зятем замовили мені новий диван «Венето», бо старий, ще радянський, вже геть розвалився. Тепер я теж зрозуміла, що значить по-людськи спати. Тепер і спина стала менше боліти та й просто сидіти ввечері перед телевізором значно краще і зручніше. Дякую хлопцям, котрі привозили диван. Вони так швидко і уміло його занесли до квартири і зібрали, що я тільки дивувалася.

Тетяна, 35 років. Рік тому придбали з чоловіком матрац «Венето», а ліжко зробили з дерева на замовлення бориспільські майстри. Враження таке, що матрац просто приймає вагу тіла повністю і дозволяє розслабитися  під час сну. Дуже подобається ефект «зима-літо», бо у нас спальня на другому поверсі будинку і влітку буває досить спекотно, а поверхня матрацу дарує прохолоду.

В’ячеслав, 44 роки. Купили такий диван для доньки-студентки. Навчання дуже напружене і вона часто засиджується за книжками допізна, тому часу на сон залишається менше. Диван «Венето» не робить цей сон довшим, зате робить його якіснішим і дозволяє доньці повноцінно відпочити.

Олексій, 13 років. Батьки купили диван для мене минулого літа до початку навчального року. Колір я сам вибирав. Спати, читати або вчити уроки на ньому дуже зручно. Вдень диван складається і займає небагато місця, бо кімната у мене маленька. Постіль можна скласти у нижні шухляди дивана і ще залишається місце для деяких моїх речей.

Олена, 28 років. Взяли на виплату кутовий диван «Габріель» (на фото вгорі), бо він ідеально вписується у нашу кімнату. Навряд чи змогли б дозволити собі таку покупку відразу за всю суму. А зараз платежі вносимо щомісяця і їх розмір цілком доступний для наших з чоловіком заробітків. Диван просто дивовижний, особливо його поворотний механізм розкладання, який можна легко повертати однією рукою. Я навіть раніше не уявляла, що таке може бути, поки дівчата-продавщиці у магазині не показали.

***

Так говорять люди, котрі вже мають у своєму користуванні продукцію для здорового сну від компанії «Венето». Але, як каже відоме прислів’я, краще один раз побачити, ніж сто раз почути. Тому завітайте у фірмовий магазин «Венето» на вул. Київський шлях,10, другий поверх, тел.  044-223-98-74, 067-459-49-55 і зможете побачити весь асортимент товарів на власні очі. До кінця серпня в магазині діють спеціальні акції та умови продажу у розстрочку.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.