(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

На Київщині перекрито міжнародний канал надходження підакцизних товарів контрабандного походження на територію України

  • 28 жовтня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 442
  • Автор: admin
  • 0
Працівниками оперативних та слідчих підрозділів ГУ Міндоходів у Київській області, в рамкахпроведення широкомасштабних заходів під умовною назвою «Тютюн-Контрафакт-2013», припинена діяльність міжрегіонального злочинного угрупування. Бази зберігання тютюнових виробів  знаходилися у Київській, Волинській, Закарпатській областях, а реалізацією та зберіганням спирту „займалися” Івано-Франківськ та Одещина. Перекрито міжнародний канал надходження підакцизних товарів контрабандного походження на територію України з метою подальшої реалізації споживачам.
За результатами проведених обшуків виявлено та вилучено більше 2 млн. пачок тютюнових виробів виробництва Республіки Білорусь орієнтовною вартістю 27 млн. грн., спирту 7943,5 дал. вартістю 6,4 млн. грн., готівкові кошти в сумі 10 тис. доларів США та 4 вантажних автомобіля орієнтовною вартістю 3 млн. гривень.
Всього за результатами обшуків виявлено та вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму більше 36 млн. гривень.
Проведеними заходами працівниками Міндоходів Київщини не тільки припинено діяльність міжрегіональної злочинної схеми з транспортування, зберігання та збуту оптових партій підакцизної групи товарів контрабандного походження, а і упереджено ймовірні втрати державного бюджету від імпорту підакцизних товарів по акцизному  податку на загальну суму більше 13,5 млн. гривень.
Слідствотриває.

ГУ Міндоходів у Київській області

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.