(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Ефективність інтерактивних методів у роботі Міндоходів

  • 14 листопад 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 469
  • Автор: admin
  • 0
Зусилля Міністерства доходів і зборів сьогодні спрямовані на вдосконалення податкових і митних сервісів, створення комфортних умов для ведення бізнесу, активізації міжнародної торгівлі, сприяння залученню інвесторів до кожного регіону. Запорукою ефективності роботи державних органів є пряме спілкування з представниками Громадських Рад регіонів України.
Так, 12 листопада вперше у форматі відео селектору пройшло загальноукраїнське засідання Громадської Ради при Міністерстві доходів і зборів України, у якому приймали участь члени Громадських Рад при територіальних органах Міндоходів. В приміщенні ГУ Міндоходів у Київській області на відео конференції були присутні керівники ГУ Міндоходів області,  Київської митниці Міндоходів та члени Громадської Ради при ГУ Міндоходів у Київській області. 
Представники всіх Громадських Рад мали можливість особистого спілкування з Міністром доходів і зборів України Олександром Клименком та керівниками ключових департаментів Міністерства в інтерактивному форматі.Підіймалися питання громадськості по  проблемам регіонів та висловлювалися пропозиції щодо їх вирішення.
У ході відео конференції обговорювались пріоритети роботи Міністерства, викладені у п’ятирічній стратегії, євроінтеграція, розвиток Міністерства, реформування податкової та митної системи. Олександр Клименко оголосив 2014 рік – роком створення «митниці майбутнього». Приділялась увага питанням поліпшення бізнес-клімату в Україні, сприяння інвестиційної діяльності, трансферного ціноутворення та перспективи запровадження загального декларування доходів. За словами Міністра, запровадження цієї реформи дозволить створити компенсаційні механізми для зниження податкового навантаження на фонд оплати праці.  
Представники громадськості відзначили важливість такого діалогу із Міністерством та запропонували зробити практику проведення загальноукраїнських засідань Громадських Рад у форматі відео селектору  постійною. В свою чергу Міністр підкреслив дієвість відео конференцій і зазначив, що Міністерство не має наміру від них відмовлятись, а навпаки, працюватиме над вдосконаленням і розвитком такого виду засідань. Адже найбільш ефективною формою контролю за якістю роботи Міністерства на місцях, за словами Міністра, є і завжди буде прямий зв"язок  з платниками податків та представниками громадськості.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.