(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Бориспільці підтримують Майдан

  • 24 січня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 740
  • Автор: admin
  • 0

Події останніх двох місяців не залишили нікого байдужим в Україні та за її межами. Протест народу проти порушень Конституції та узурпації влади, проти безправ’я, проти сваволі міліції та чиновників, проти корупції та насильства не лише триває, але й набирає більш рішучих форм. Не залишались осторонь і бориспільці. З перших днів виникнення Майдану прості люди з нашого міста і району долучалися до справедливої боротьби  по мірі своїх сил та можливостей – хтось брав безпосередню участь в акціях, хтось надавав транспорт, інші люди допомагали теплими речами, продуктами та ліками, ділилися з Майданом своєю чесно заробленою копійкою. На жаль, українці й сьогодні залишаються у бідності на своїй власній землі, і тим ціннішими були пожертви пенсіонерів, що віддавали свої далеко не зайві гривні на підтримку справедливих протестів, на підтримку боротьби за правду.

Допомагають Майдану і багато чесних бориспільських підприємців, котрі вже не в силі далі терпіти корупцію та сваволю. Імена цих людей з цілком зрозумілих причин ми поки-що не називаємо. Частину зібраних коштів було передано для придбання продуктів і ліків коменданту КМДА, було також придбано утеплений шестимісний намет за 2500 гривень для розміщення людей на Майдані. Проста бориспільська жінка Лідія Петрівна Попенко подарувала Майдану пічку-«буржуйку», яка зараз просто рятує людей від лютих морозів.
Хочу подякувати всім чесним громадянам Борисполя, всім порядним і небайдужим людям  за підтримку справедливої боротьби за правду і волю. Разом ми сила! Разом переможемо!

Ігор Петренко,
депутат міської ради від ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.