(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

У Борисполі відбулася зустріч з народним депутатом України Іриною Фаріон

  • 30 січня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 509
  • Автор: admin
  • 0
У понеділок 27 січня 2014 року до нашого міста завітала відомий мовознавець, народний депутат від Всеукраїнського об"єднання «Свобода» Ірина Фаріон.

Захід проходив у приміщенні виконавчого комітету Бориспільської міської ради. До актової зали люди заходили прямо з пікетування Бориспільської райдержадміністрації, яке відбувалося перед цим, тож слухачів не бракувало. Неабиякий інтерес до цієї зустрічі виявили й представники виконавчої влади, провладних та антагоністичних партій. Тож серед слухачів можна було помітити міського голову, і його заступників, керуючу справами міськвиконкому, секретаря та депутатів міської ради і навіть представника місцевих комуністів в особі атамана «Вєрного казачєства». Та все ж тут була більшість простих бориспільців, яких ніхто сюди не змушував іти, як це робить виконавча влада щодо працівників бюджетних установ, влаштовуючи для останніх своє шоу чи політінформацію і створюючи таким чином видимість масовості своїх заходів.
Ірина Дмитрівна — людина щира. Тож свій півторагодинний виступ побудувала на паралелях минулого і сьогодення, вплітаючи у нього і свою оцінку того, що зараз відбувається в країні, й своє пояснення причин поразок і перемог українців протягом історії, і свої роздуми над майбутнім України. У монолозі гості був і гумор, і сарказм, любов до українського народу і ненависть до його одвічних ворогів. Окремими акцентами у її виступі пролунали і схвальні відгуки про постать нашого видатного земляка, вченого і борця за волю України Павла Чубинського. Зала слухала українську націоналістку на одному подиху.
Наприкінці зустріч Ірина Фаріон презентувала свої книги та відповіла на низку запитань слухачів. А гуртове фото з нею слугуватиме доброю згадкою про її перебування  у нас.Мстислав КУТАЛО.

Фото автора

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.