(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Олег Панькевич: «Проблеми в економіці неприпустимо вирішувати коштом освітян»

  • 02 жовтня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 209
  • Автор: admin
  • 0
Урядовий законопроект «Про удосконалення норм законів з метою забезпечення фінансово-економічної стабілізації в Україні» містить антисоціальні ініціативи, які призведуть до зниження рівня оплати праці освітян, порушення їхніх прав. Про це йдеться в депутатському зверненні народного депутата України від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олега Панькевича до прем’єр-міністра України, в якому «свободівець» вимагає внесення змін до законопроекту.
Як зазначає Олег Панькевич, до нього за дорученням профспілкового активу Бродівського району Львівської області звернувся голова Бродівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Микола Сторожук. Освітяни обурені антисоціальними ініціативами, запропонованими проектом Закону України «Про удосконалення норм законів з метою забезпечення фінансово-економічної стабілізації в Україні», які призведуть до зниження рівня оплати праці, порушення трудових, соціально-економічних прав освітян і працівників освітньої галузі України. Зокрема, йдеться про плани уряду скасувати гарантії фінансового забезпечення галузі освіти тощо. Крім того, у зверненні зазначено, що під час підготовки законопроекту не дотримано вимог Закону України «Про соціальний діалог в Україні», чим порушено принцип соціального партнерства.
«У ситуації, коли заробітна платня працівників освіти фактично заморожена, а споживчі ціни постійно зростають, неприпустимо ухвалювати законопроект, який призведе до зниження життєвого рівня освітян. Вирішення фінансово-економічних проблем в державі коштом бюджетних працівників та інших незаможних верств неприпустимо. Необхідно шукати ресурси, ліквідуючи тіньовий бізнес, змушувати платити податки заможних людей, а не забирати останнє в працівників бюджетної царини, які й так отримують мізер», — зазначив народний депутат.
Він просить Прем’єр-міністра зважити на стурбованість освітян щодо окремих положень законпроекту «Про удосконалення норм законів з метою забезпечення фінансово-економічної стабілізації в Україні» та внести відповідні зміни у цей документ.

Прес-служба ВО«Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.