(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Натуральні замінники знеболюючих засобів

  • 13 лютого 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 476
  • Автор: admin
  • 0
Не секрет, що з болем можна впоратися не лише з допомогою знеболюючих препаратів. Використання натуральних продуктів може бути також ефективним, а, крім того, приємним і безпечним способом позбутися болю без будь-яких побічних наслідків. Звичайно ж, похід до лікаря ніхто не відміняє, але якщо до лікаря чи аптеки швидко дістатися немає змоги, то тут якраз і стануть у пригоді знання про знеболюючі властивості звичайних, на перший погляд, продуктів.

Одним із найвідоміших знеболюючих продуктів є перець «Чилі». Його активним компонентом є капсаїцин, що надає перцю пекучого смаку. До того ж «Чилі» має унікальні властивості, яких не мають жодні ліки: він звужує судини, якщо вони розширені і розширює, якщо звужені. Мексиканці п’ють настій «Чилі» під час спеки, а американські ескімоси вживають для того, щоб зігрітися. Міцний чай з «Чилі» — перший засіб при багатьох хворобливих станах: отруєннях, кривавих проносах, грипі, бронхіті. Головне — не зловживати ним, бо навіть школярі знають, що гострі продукти шкодять шлунку. Медики вважають, що гострий перець можна використовувати для профілактики онкологічних захворювань, бо речовини, які в ньому містяться, викликають масову загибель ракових клітин.
Наступним продуктом у нашому списку буде гірчиця. Навіть якщо ви байдужі до цієї приправи, ваше ставлення до неї може зміниться, якщо знатимете, що шматок хліба з гірчицею може позбавити вас головного болю, пов’язаного з перевтомою або недосипанням.
Також дуже корисним знеболюючим засобом вважається сушений і свіжий корінь імбиру. Корисні якості цього продукту в медицині використовуються давно. Імбир має потужні протизапальні властивості. У вигляді настою чи у чаю його дуже корисно приймати в холодну пору року, коли збільшується можливість «підхопити» застудне захворювання. Компреси і настої на основі імбиру застосовують для того, щоб зняти головний біль, біль у спині, суглобах, а також при хронічному ревматизмі. Екстракт імбиру входить до складу знеболюючих спиртових розчинів, які вживають для розтирань, масажу чи для прийому всередину.
Хорошим знеболюючим засобом є звичайний часник, про корисні властивості якого було відомо ще нашим далеким предкам. Крім анестезуючої дії, часник має ще й протизапальні і знезаражуючі властивості. Активні речовини, які містить сік часнику, дуже гарно зарекомендували себе у боротьбі з малярією та різноманітними вірусами. Певною мірою він може допомогти попередити таке вірусне захворювання, як грип. Також свіжий часник може допомогти позбутися раптового і гострого зубного болю.
Наступний продукт у якості знеболюючого застосовувати буде трохи дивно, але вчені стверджують, що жирна риба допоможе полегшити біль у суглобах, а також зменшити ревматичні болі. Справа в тому, що жирні сорти риби містять кислоти (омега-3, ейкозандієнову, декозагексаєнову), які блокують речовини, що викликають запальні процеси.
Протизапальними властивостями також може «похизуватися» й оливкова олія. 50 грам оливкової олії можуть бути прирівняні до 10 % однієї стандартної дози ібупрофену (нестероїдний протизапальний препарат), що, зазвичай, використовується для лікування лихоманкових станів при інфекційних хворобах.
Американські вчені після ряду досліджень зробили висновок, що після інтенсивних фізичних вправ впоратися з болем у м’язах допоможе вишня або вишневий сік. В американських бігунів, котрі вживали його після виснажливої естафети, суттєво зменшувався біль у м’язах, а відновлення сил займало набагато менше часу ніж раніше.
І завершує наш список натуральних анальгетиків чорний шоколад. Спеціалісти стверджують, що шоколад може зняти головний біль і загальну втому організму за рахунок великої кількості ендорфіну (гормон радості). У випадку перевантаження інформацією, краще буде з’їсти шматочок чорного шоколаду, ніж ковтати чергову пігулку знеболюючого.

Володимир ПЕТРЕНКО

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.