(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

ВО «Свобода» вимагає розірвати дипломатичні відносини з Росією та створити Антиімперський блок народів

  • 21 березня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 278
  • Автор: admin
  • 0
18 березня 2014 року відбулося позачергове засідання фракції ВО «Свобода» у Верховній Раді України з приводу анексії Автономної Республіки Крим та Севастополя Російською Федерацією. За підсумками засідання фракція пропонує українському уряду зробити наступні кроки:

1. Звернутися до міжнародних організацій із закликом виключити Російську Федерацію зі складу міжнародних структур, принципи яких вона порушила.
2. Розробити та подати до Верховної Ради України проект Закону України «Про тимчасово окуповані території України».
3. Терміново відкрити кримінальні справи та розпочати слідство щодо осіб, які закликали до сепаратизму (порушення територіальної цілісності України).
4. Розірвати дипломатичні відносини України з Російською Федерацією та припинити членство України в усіх наддержавних утвореннях, в яких домінує Росія, зокрема СНД.
5. Звернутися до Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки щодо запровадження для України пільгових умов ведення зовнішньоекономічної діяльності.
6. Створити центральний орган виконавчої влади, відповідальний за захист українських громадян, що проживають в Автономній Республіці Крим, та українців, що проживають в Російській Федерації.
7. Запровадити візовий режим з Російською Федерацією.
8. Здійснити в односторонньому порядку делімітацію та демаркацію українського кордону з Російською Федерацією.
9. Денонсувати Угоду між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту РФ на території України.
10. Переглянути Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією від 31.05.1997 р.
11. Звернутися до зарубіжних держав з ініціативою створення Антиімперського блоку народів.

Прес-служба ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.