(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Автоматники із нашивками «Київ-1» увірвалися до офісу підприємства «Украерорух»

  • 05 червня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 326
  • Автор: admin
  • 0
4 червня вранці до офісу ДП «Украерорух» у м. Бориспіль увірвалися озброєні автоматами люди у камуфляжі та балаклавах, поклали на землю службу безпеки підприємства зламали двері та «посадили у крісло» новопризначеного очільник підприємства Сергія Здоровця, призначення котрого на посаду скасував суд.

Про це УНН повідомила речник підприємства Наталя Литвиненко. За її словами, близько двох десятків озброєних людей разом із новопризнеченим директором ДП С. Здоровцем увірвалися до офісу «Украероруху» та вчинили безлад. Проте завдяки працівникам підприємства цих людей вдалося вивести із приміщення.
«Близько двох десятків людей, озброєних автоматами, у камуфляжі, балаклавах із написами на рукаві «Київ-1», поклали охорону підприємства обличчями у землю, увірвалися до приміщення. Це тривало бурхливо. Був новопризначений керівник С. Здоровець, котрого таким чином «посадили» у крісло. Був і заступник міністра інфраструктури П. Пінкас, котрий казав, що все відбувається законно. Він стояв за спинами автоматників. Але працівники зустріли його вигуками «Ганьба». Адже є рішення Дарницького районного суду за позовом «Украероруху». Суд скасував призначення С. Здоровця керівником підприємства. А відсторонення колишнього керівника Ю. А. Чередніченка ще буде розглядатися у суді.
Все закінчилося тим, що під натиском працівників ці озброєні люди разом із Здоровцем втекли на другий поверх будівлі. Але люди дійшли і туди. І всіх цих озброєних людей разом зі Здоровцем через «живий коридор» вивели із будівлі, «супроводжуючи» зеленкою та сирими яйцями.
Як наслідок — поламані турнікети, вибиті двері у приміщення, куди ці автоматники захотіли увійти, пошкоджено обладнання», — поінформувала Н. Литвиненко.
Днем раніше працівники ДП «Украерорух» виходили на протестну акцію проти зміни керівництва. На території компанії збиралися понад 300 осіб, серед яких працівники ДП «Украерорух», депутати міської та районної ради міста Борисполя, які вимагали у Кабінету міністрів роз’яснень щодо відсторонення директора Чередніченка від виконання посадових обов’язків міністром інфраструктури Максимом Бурбаком.

Юрій БОЖКО
Фото з unn.com.ua

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.