(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Допомога українським військовим з Бориспільщини

  • 10 липня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 294
  • Автор: admin
  • 0
Сьогодні в Україні триває війна, розв’язана проти нашого народу  путінським режимом Московщини. Сьогодні наші воїни на Сході успішно протидіють добре озброєним бандам чужинських найманців та місцевих покидьків.  До лав  Збройних сил було мобілізовано і чоловіків з Борисполя та Бориспільського району. Наші хлопці розкидані майже по всій території проведення АТО: стоять на блок-постах, перебувають у складі різноманітних частин армії та Національної гвардії, дислокованих по всій Донецькій і Луганській областях.

Руйнування армії, здійснене на догоду Московщині антиукраїнським режимом Януковича та Партії реґіонів у купі з ворожою аґентурою, призвело до того, що часом наші бійці не  мають не лише сучасної техніки та оснащення, а й навіть елементарних речей повсякденного побуту. Про це розповів співробітник міського театру Анатолій Коломієць, син якого разом ще з кількома земляками-бориспільцями несе нелегку службу на одному з українських блок-постів поблизу Амвросіївки, що на Донеччині.
Родини солдатів допомагають, чим можуть: за власний кошт купують одяг, взуття, харчі, часом навіть каски та бронежилети. Звичайно, доходи більшості пересічних бориспільців, на жаль, не дозволяють забезпечити придбання всього необхідного. Тому до шляхетної справи підтримки українських військових долучаються патріотичні організації та окремі громадяни.
Люди приносять до пана Анатолія, (він став координатором зі збирання та відправлення допомоги), харчі, речі, гроші, миючі засоби, навіть елементи амуніції та оснащення. Депутат міськради Валерій Мартишко неодноразово допомагав продуктами зі свого фермерського господарства. Продуктами підтримала добру справу й Українська православна церква Київського патріархату, яку представляє у Борисполі отець Микола Кравчук. Міська організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода», яку очолює депутат міської ради Ігор Петренко, зібрала під час проведення своїх агітаційних заходів пожертви у сумі 2050 гривень. На ці кошти було придбано ліки, шприци, рукавички, шовний матеріал та інші медичні товари, які замовив для допомоги пораненим бійцям молодий бориспільський хірург Віталій Сичов, котрий у якості військового лікаря зараз також перебуває у зоні бойових дій, надаючи медичну допомогу.
Перші вантажі допомоги вже доставлені до пункту призначення, і наші бориспільські солдати висловлюють свою щиру вдячність усім доброчинцям.
Наша армія воює сьогодні з підступним і небезпечним ворогом за єдність нашої країни, за безпеку кожної української родини. Захищаючи Україну на Сході, наші хлопці  захищають Бориспіль і бориспільців, і підтримати їх морально та матеріально — справа честі кожного з нас.
Якщо ви готові надати посильну допомогу, зателефонуйте солдатському батьку Анатолію Коломійцю за тел. 096-363-96-23, або депутату міської ради Ігорю Петренку за тел. 067-734-95-80.

Ігор Шуляка

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.