(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Coca-Cola відкликає рекламу з російських телеканалів

  • 08 серпня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 233
  • Автор: admin
  • 0
Один з найбільших рекламодавців на російському ринку з річним бюджетом понад 2,5 млрд. руб. — американська «The Coca-Cola Company» — з серпня відкликала рекламу одразу з чотирьох федеральних телеканалів.
Про це повідомляє російська газета «Коммерсантъ».
Три з них (РЕН ТВ, «П"ятий канал» і «Домашній») пов"язані з банком «Росія» і його найбільшим акціонером Юрієм Ковальчуком, що потрапили під санкції США, четвертий — «Зірка» Міноборони. У «Coca-Cola» наполягають, що це суто економічне рішення, не пов"язане з санкціями.
Реклама продукції «Coca-Cola» з серпня не розміщується в ефірі РЕН ТВ, «П"ятого каналу», «Домашнього» і «Зірки», розповіло джерело видання на медіаринку. Представник аґенції «MediaVest», що закуповує рекламу на ТБ для «Coca-Cola» (входить в американську «VivaKi»), Юрій Борисов і директор із зовнішніх зв"язків російського офісу «Coca-Cola» Анна Козловська підтвердили цю інформацію.
Вони пояснюють рішення особливостями медіапланування. «Ці чотири канали найменше підходять за цільовою аудиторією для брендів «Coca-Cola», тому рекламодавець вирішив перерозподілити бюджети»,— сказав пан Борисов. За словами пані Козловської, в компанії вирішили сконцентруватися на ключових федеральних і найефективніших для цільової аудиторії «Coca-Cola» каналах.
Топ-менеджер однієї з телекомпаній і джерело на ринку телереклами не виключають, що рішення про відкликання бюджетів могло бути пов’язано з санкціями США і Євросоюзу. «РЕН ТБ» і «П"ятий канал» входять до «Національної Медіа Групи», підконтрольної банку «Росія» Юрія Ковальчука.
Як повідомляла «ЄвроПравда», жодна російська компанія вперше за останні п’ять років не отримала минулого місяця кредит у доларах США, швейцарських франках або євро.

eurointegration.com.ua

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.