(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

У міській бібліотеці відкрилася виставка «Фарби любові»

  • 08 серпня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 304
  • Автор: admin
  • 0
Днями у міській центральній бібліотеці відкрилася мистецька виставка робіт нашої землячки Майї Удоденко. Виставка «Фарби любові» поведе вас, шановні відвідувачі, у чарівний, розмаїтий світ добра художниці.
Майя — надзвичайно відкрита людина і ділиться світлом своєї душі. Малювати почала порівняно недавно, але в її творчому доробку вже дві персональні виставки. В 2012 році — у центральній бібліотеці Борисполя. В червні 2014 року Майя Удоденко презентувала свою творчість в Черкаському обласному художньому музеї, чим здивувала своїх земляків-черкащан.
На полотнах художниці квітнуть надзвичайної краси квіти – троянди, лілеї, маки. Постають чудові краєвиди рідної землі. Можна помилуватися заквітчаним українським пейзажем або «пройтися» залитими сонцем вуличками південної Італії, можна «посидіти» в затишному кафе, спостерігаючи за безкраїм морем…
З особливою любов’ю відтворює Майя Удоденко на своїх картинах тварин, братів наших менших:  тут і кумедні цуценята, і поважний цар звірів, і коти.
Відвідавши експозицію за адресою: м. Бориспіль, вул. Червоноармійська, 6, ви отримаєте те, що так необхідне нам, людям XXI століття — відчуття добра, любові і гармонії світу.
Виставка відкрита: вівторок–п’ятниця: 10.00-19.00, субота–неділя: 10.00-17.00
Чекаємо на Вас!

Жанна КРУЧИНІНА,
директор міської централізованої бібліотечної системи.

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.