(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Міські новини

  • 08 серпня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 275
  • Автор: admin
  • 0

У рамках рок-фестивалю збирали кошти для армії

26 липня на території Міжшкільного навчально-виробничого комбінату відбувся щорічний рок-фестиваль «Neforday Fest 2014», який цього року проходив під девізом збору коштів на потреби Збройних сил України. Загалом у фестивалі взяли участь 9 гуртів: SV Band, MetalCoverpatrol, Critiqual Quint, TV Dangers, SeaEye, Airtone Grey, Карусель, Фаренгейт 451 та спеціальний гість фестивалю NSIDE (м. Київ).
Любителі рок-культури мали можливість насолодитися улюбленою музикою та відпочити на природі у вихідний день.
Зібрані у рамках фестивалю кошти (1240 грн.) було передано волонтерам на придбання засобів індивідуального захисту військовослужбовцям.

borispol-rada.gov.uа

Будівництво автозаправки «БРСМ» є незаконним

Про це доповів на черговій на сесії Бориспільської міської ради міжрайонний прокурор Микола Ульмер. У своєму виступі він висвітлив ситуацію, яка склалася навколо будівництва АЗС «БРСМ» на вул. Київський шлях у районі «переїзду» та оголосив результати прокурорської перевірки, що була здійснена за зверненнями депутатів міської ради та комунальних підприємств.
«Прокуратурою підготовлено адміністративний позов до Київського окружного адміністративного суду. У позовній заяві ставиться питання про те, щоб визнати протиправними дії управління містобудування та архітектури Бориспільської міської ради щодо надання містобудівних умов та обмежень на забудову земельної ділянки, а також скасувати дозвіл архітектурно-будівельної інспекції України ТОВ «БРСМ Нафта», — повідомив Микола Ульмер.
За словами прокурора, також висунуто вимогу щодо заборони проведення будівельних робіт на земельній ділянці до вирішення справи у суді. Нині цей позов узгоджується з керівництвом Київської обласної прокуратури.

Бюджет м. Борисполя не виконується

На сесії Бориспілької МР депутатами був затверджений звіт про виконання бюджету за I півріччя 2014 року. Як зазначив, міський голова Анатолій Федорчук, бюджет виконується погано, на невиконання бюджету впливає складна ситуація в Україні.

Бориспільську СЕС очолила вихідець із Донеччини

З 28 липня поточного року головним санітарним лікарем Борисполя, Бориспільського району та Переяслава і Переяславського району стала працювати колишня горлівчанка Тетяна Миколаївна Орабіна, яка переїхала до Борисполя з родиною. Депутати відразу ж озвучили деякі санітарні негаразди, які є у нашому місті, пов’язані насамперед зі сміттєзвалищами та полігоном твердих побутових відходів, який давно потребує закриття. Запевнивши, що робота головного лікаря СЕС буде твердо спрямована на зміцнення України як єдиної країни, Тетяна Орабіна пообіцяла налагодити тісну співпрацю з міською владою та громадою.

Площу міського парку знову ледь не урізали

До порядку денного чергової сесії МР знову (вже вкотре!) було включене питання про зменшення території міського парку, а саме: проект рішення про надання дозволу на розробку проекту щодо перетворення існуючої зони відпочинку на вул. Київський шлях, 69-а площею близько 5 га на земельну ділянку площею 3,5380 га.
«Коли ми перевірили площу міського парку разом з архітектором та головою земельної комісії, ми знайшли цей гектар, — пояснив секретар міськради Володимир Пилипчук. — Він є під цими будівлями, що у парку. Тож чому маємо голосувати за менше? Хай там 4,5 га і буде…»
Питання встановлення паркової площі знову відправлене на довивчення. Цього разу — земельній та екологічній депутатським комісіям.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.