(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

«Геть бізнес-окупантів з Борисполя!»

  • 05 вересня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 282
  • Автор: admin
  • 0
Під таким гаслом минулої п’ятниці відбулася спроба пікетування громадськими активістами бориспільського відділення «Сбербанка России».
На жаль, ця патріотична акція не була велелюдною. Вочевидь, ще не всі бориспільці відчули на собі наслідки російсько-української війни, яка сьогодні забирає найкращих синів України. Однак активісти не збираються відступати і мають намір все ж таки зібрати під свої знамена більше людей, яким не байдужа доля Батьківщини.
Сьогодні, мабуть, тільки дурень або ворог може не розуміти того, що придбання російських товарів чи користування російськими банківськими послугами можуть бути фінансовою підтримкою країни-агресора, яка нас вбиває. І нехтування цією засторогою є повним нонсенсом в умовах війни з країною-окупантом. Проте нині незрозуміло, чому і досі в Україні працюють російські автозаправки, банки, а в українські мережі торгівлі потрапляють товари ворогуючої з нами сторони? І чому, зокрема, у нашому місті, у самому центрі, функціонує відділення банку ворожої держави?
На ці запитання спробував пролити світло на недавній сесії МР депутат Ярослав Годунок.
«Для мене стало новиною, що «Сбербанком России» обслуговуються наші комунальні підприємства, — повідомив депутат. — Це, зокрема, КП «ЖЕК-1». Не буду поки стверджувати, що серед його клієнтів є КП «ВУКГ» та інші підприємства, але я шокований! Дарма, що там дешевше обслуговування. Я краще переплачу, але податки підуть в бюджет держави, на нашу армію!»
Депутат запропонував міській раді надати протокольне доручення першому заступнику міського голови Миколі Корнійчуку з’ясувати це питання, аби припинити у подальшому обслуговування банком ворожої держави комунальних підприємств та соціальних закладів міста.
Хочеться вірити, що до «коктейлів Молотова» справа не дійде.

В. ОШУМОК

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.