(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

У Київській області склали графіки відключення світла

  • 25 вересня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 264
  • Автор: admin
  • 0
У цілях економії електроенергії та запобігання аварійних ситуацій в області будуть відключати світло за графіком.
У Київській області склали графіки аварійних відключень електроенергії, повідомляє прес-служба Київобленерго у вівторок, 23 вересня.
«У зв’язку з порушенням балансу між виробництвом і споживанням електричної потужності та її дефіцитом в об’єднаній енергетичній системі України... були введені графіки аварійних відключень», — сказано в повідомленні.
Водночас у Київобленерго повідомили, що тривалість відключення електроенергії громадянам буде регламентуватися диспетчером Центральної енергетичної системи України. Графіки аварійних відключень узгоджені з органами місцевого самоврядування.
Як повідомляв «Корреспондент.net», Міністерство енергетики та вугільної промисловості України направило обласним енергопостачальним компаніям повідомлення про можливе тимчасове припинення електропостачання населення у зв’язку із виникненням дефіциту потужностей в об’єднаній енергосистемі України. Згідно з документом, відключення проводитимуться за узгодженими з облдержадміністрацією графіками аварійних відключень під час ранкових і вечірніх пікових навантажень, орієнтовно від 9.00–11.00 і з 20.00–22.00.
Раніше у столиці заявляли про введення принципів суворого енергоменеджменту. Обіцяли, що у всіх бюджетних установах міста буде проводитися щоденний моніторинг і контроль споживання енергоресурсів.

ua.korrespondent.net

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.