(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Чому у Борисполі плачуть дерева

  • 12 листопад 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 319
  • Автор: admin
  • 0
Спочатку у цьому районі поблизу людських жител хотіли побудувати техстанцію, що взагалі можна було б назвати божевіллям. Проте згодом інвестор змінив намір на користь багатоквартирного триповерхового будинку. Згадані дерева будівництву не заважали (їх можна було б взагалі й не чіпати!), бо стояли віддалік за бетонним парканом, що відгороджував будівництво від прибудинкової території іншого багатоквартирного будинку, де живуть люди. Під знищеними деревами стояла бесідка, де влітку у затінку іноді відпочивали місцеві мешканці, біля неї стояли клітки, у яких хтось тримав кролів, а хтось поруч у тепличці вирощував помідори й огірки...
Неприємності сталися несподівано, коли в один зі злощасних днів робітники раптом бетонний паркан розгородили і все бульдозером знесли, нікого не питаючись. А потім взялися спилювати ясени. А жителі будинку № 10 стати на захист дерев не змогли. А прикро…
Прикро, що у нашому місті немає до кого апелювати з цього приводу. У нас — ні «зеленбуду», ні ДАБК (інспекція державного архітектурного будівельного контролю)... Лише головний архітектор міста згодився, що інвестори у нас часто нахабніють... Але на дідька тоді такі інвестори?! Хто хоча б оштрафує цих бізнес-дереворубів? Нема кому! Всім усе «пофіг»! Схоже, що бездумне, безцільне, а головне — безкарне знищення дерев у Борисполі уже стає традиційним. І це стає схожим на якесь прокляття чи закляття… Тому у деяких місцях дерева вже починають плакати, являючи людям якісь святі постаті чи Образи, збираючи біля себе вірян.
П.М. Окрім того, забудовник втрутився ще й в існуючу конструкцію каналізаційних відводів. Тож немає певності, що в майбутньому за несприятливих обставин не станеться підтоплення підвалів будинку № 10. Але це буде вже зовсім інша історія.
Борис ХАХУДА,
обурений місцевий мешканець.
 
Фото В. Шапошнікова
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.