(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

В Україні та світі

  • 04 лютого 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 320
  • Автор: admin
  • 0
У Київській області оголошена надзвичайна ситуація через грип та ГРВІ
У 12 районах області в 1,5 рази перевищено епідеміологічний поріг
У Київській області ситуація з поширенням захворювань на грип та ГРВІ оголошена надзвичайною. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Київської обласної міської адміністрації.
«У зв’язку з перевищенням порогового рівня захворювання людей на грип і ГРВІ в 1,5 рази більше одного тижня в Баришівському, Богуславському, Білоцерківському, Іванківському, Ставищанському, Таращанському, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Миронівському, Яготинському районах області та в місті Біла Церква, в Київському реґіоні оголошена надзвичайна ситуація регіонального рівня», — йдеться в повідомленні.
rbc.ua
 

В Україні будуть ліквідувати банки, які не надають відомості про власників

Про це повідомила голова Нацбанку України Валерія Гонтарєва в ході засідання фінкомітету ВР.
 
Національний банк України визнає неплатоспроможними банки, які не розкриють своїх кінцевих бенефіціарів до квітня, передає «Хроніка.інфо» з посиланням на «РБК-Україна».
Про це в ході свого виступу на засіданні комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності заявила глава Нацбанку Валерія Гонтарєва.
«У 1 кварталі ми плануємо завершити процес розкриття кінцевих бенефіціарів банків. Якщо банки до кінця 1 кварталу не розкриють власників — ми їх відправимо на ліквідацію», — сказала вона.
Нагадаємо, в червні 2015 Національний банк України удосконалив підхід до узгодження придбання юридичними та фізичними особами істотної участі в банку, їх ділової репутації та фінансового стану. Про це йдеться в постанові Правління Нацбанку №357 «Про затвердження змін до Положення про порядок реєстрації та ліцензування банків, відкриття відокремлених підрозділів», опублікованому на сайті регулятора.
hronika.info
 

ҐРІБАУСКАЙТЕ: НЕ МОЖНА ЖЕРТВУВАТИ СВОЇМИ ЛЮДЬМИ В ІМ’Я НЕЛЕГАЛІВ

Президент Литви Даля Ґрібаускайте заявила, що Європа затягла з рішеннями по біженцях. На її думку, якщо у приїжджої людини немає документів — вона не може отримати притулок, а якщо не хоче реєструватися — не має отримувати права і гарантії.
 
«Минулий рік був таким, коли треба було приймати рішення. Європа затягла. Сперечаючись про те, хто більш проєвропейський і солідарніший, ми вчасно не прийняли рішення і не здійснили їх, але, врешті-решт, рішення були прийняті», — сказала Ґрібаускайте в інтерв’ю литовському радіо.
«Було вирішено посилити охорону зовнішніх кордонів, забезпечити контроль на кордонах, створити Службу охорони кордонів і узбережжя, призначити людей з Литви, привести в порядок процедури повернення економічних міґрантів з третіми країнами, такими, як Туреччина чи африканські країни.
Рішення були прийняті, але, на жаль, ще не до кінця здійснені, тому дуже важливо говорити про те, як справлятися з потоками легальної міґрації», — зазначила вона.
Як заявила Ґрібаускайте, «про нелегальну міґрацію годі й говорити. Немає документів — немає притулку, немає реєстрації — немає ніяких прав і гарантій. Такі принципи повинні здійснюватися, вони законні, коректні. Той, хто приїздить до Європи, повинен дотримуватися цих вимог, тому треба почати з охорони зовнішніх кордонів, здійснення всіх рішень».
«Не можна жертвувати своїми людьми в ім’я тих, хто приїжджає без документів невідомо звідки і не хоче співпрацювати, інтеґруватися, не дотримується наших законів, здійснює злочинні діяння. Мабуть, доведеться посилювати контроль», — зробила висновок президент Литви.
«Звичайно, потрібно працювати з третіми країнами — Туреччиною, державами Африки. Треба допомагати їм, людям — наметовим містечкам поруч з критичними зонами, щоб їм не треба було ризикувати і їхати в Європу. Перш за все, необхідно працювати навколо Європи.
Набагато важче і дорожче інтеґрувати людей всередині Європи, ніж допомогти їм у їхній країні чи близько від неї. Думаю, ми будемо продовжувати працювати в цьому напрямку. Це офіційна позиція Литви. Позиція багатьох наших сусідів схожа», — додала вона.
rus.delfi.lv
 
 
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.