(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

«Свободівці» Київщини зірвали сепаратистський шабаш у Баришівці

  • 27 квітня 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 130
  • Автор: admin
  • 0
24 квітня 2016 року в Баришівці відбулося вшанування героїв Холодного Яру, в якому взяли участь районні та міські організації ВО «Свобода» в Київській області. Холодноярців вшанували баришівці та гості міста. Водночас націоналістам цього дня довелося протистояти сепаратистському шабашу в селищі.

Захід відкрив депутат Київської обласної ради Євген Чубук. Перед присутніми виступили депутат Баришівської райради Сергій Калішук, депутати Броварської міськради Олег Шевчук та Сергій Бойко, депутат Яготинської міськради Ігор Смаглій, депутати Бориспільської міської ради Ігор Петренко, Олег Верес та інші активісти ВО «Свобода», воїни добровольчих батальйонів.
Євген Чубук поділився враженнями від 21-ї річниці вшанування героїв Холодного Яру на Черкащині та відкриття у Черкасах монументу захисникам України всіх епох. Депутат облради продекламував вірш Тараса Шевченка «Холодний Яр», зазначивши, що він актуальний як ніколи.
«Сьогодні Україну плюндрує той самий кат, що і 300 років тому, — імперія зла — Росія. Сьогодні наш одвічний ворог намагається напряму та за допомогою своїх аґентів повернути контроль над Україною, і не лише на Донбасі. Понад те, у нього горітиме земля під ногами, якщо він сунеться сюди, на Київщину», — наголосив націоналіст зі Згурівського району.
Лідер Баришівської районної організації ВО «Свобода» Сергій Калішук зазначив, що сьогодні, коли очевидно, що Майдан зраджено, люстрацію провалено, а грабування держави продовжується, подвиг героїв Холодного Яру надихає на продовження боротьби за волю України.
Годиною пізніше «свободівці» продовжили свою акцію на місті сумнівного зібрання в БК «Мрія». До акції також приєдналися понад 20 депутатів Баришівської селищної ради. Тут проводила свої збори громадська організація, яка намагається своїми діями перебрати на себе функції обраних рад всіх рівнів у Баришівському районі. Куратором створення «ради громад» у Баришівці є харків’янин, колишній працівник СБУ Анатолій Пилипко. Ця особа за підтримки деяких представників колишньої «регіональної» влади та чиновників-корупціонерів проводить широку агітацію серед жителів селища щодо створення дорадчого органу, який зможе блокувати роботу органів місцевого самоврядування та, за суттю, запровадити двовладдя. Через так звану раду громад вони намагаються запровадити двовладдя у селищі, впливати на громадську думку, створювати все нові та нові корупційні схеми, а також просувати ідеї «русскава міра». Передбачається, що після апробації такого гібридного перевороту в Баришівці цю модель буде застосовано в кожному населеному пункті України.
«Свободівці» Київщини не дали дурити людей і розкрили перед зібранням суть та мету цієї організації. Депутат Баришівської райради Сергій Калішук зазначив, що це спроба підмінити легітимно обрані ради і внести розкол у суспільство. Депутат Київської обласної ради Євген Чубук зазначив, що це прояв новітнього сепаратизму — спроба без зброї та війська розхитати ситуацію в країні та захопити легітимно обрані місцеві ради. Нині депутат облради готує запит до СБУ та прокуратури області з приводу цього питання.

Прес-служба Київської обласної організації ВО «Свобода»

Фото В. Шапошнікова

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.