(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Провели випускників у світле доросле життя

  • 02 червня 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 132
  • Автор: admin
  • 0
28 травня бориспільська громада проводжала у світле доросле життя наше молоде покоління — випускників 2016 року.

Свято «Випускник–2016» розпочалося традиційно — з урочистого прийому у Бориспільського міського голови, під час якого міський голова Анатолій Федорчук вручив золоті та срібні медалі, а також грошові премії 35 випускникам, які, за результатами зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації, підтвердити високий рівень знань.
За ініціативи депутата міської ради та генерального директора ТОВ «Моноліт.Нет» Євгенія Боженка випускники-медалісти отримали подарункові сертифікати на безкоштовне користування інтернетом. Батьки випускників-медалістів оотримали подяки виконавчого комітету Бориспільської міської ради за зразкове виховання дітей.
Після офіційного прийому у міського голови свято продовжилося у навчальних закладах міста, де випускники, нарешті, отримали документи про повну загальну освіту державного зразка. Тут, зазвичай, з вуст випускників та їхніх батьків звучали слова вдячності вчителям, класним керівникам та адміністраціям шкіл.
Найочікуванішою подією року і цього дня стала традиційна хода центральною вулицею міста. На 312 випускників прийшли подивитися не тільки рідні та друзі, а й громада міста. Колону очолили міський голова, його заступники, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Чернойван, представники депутатського корпусу, працівники управління і науки Бориспільської міської ради та керівники навчальних закладів міста. Випускниками міста було пошановано пам’ять загиблих солдатів, Героїв Небесної сотні, воїнів-афганців, покладено квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку та Павлу Чубинському. Колона була прикрашена синьо-жовтими кульками, що символічно ознаменовували державну символіку та патріотизм нашого молодого покоління.
Наприкінці вечора на центральному стадіоні міста відбувся святковий концерт. Міський голова вручив диплом Лауреата Премії імені Павла Чубинського Бориспільської міської ради випускниці Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Ользі Кацан, яка, відповідно до чинного положення про Премію, набрала максимальну кількість балів за результатами інтелектуальних та творчих конкурсів. Грошовий еквівалент Премії становить 5000 грн. Під час свята Т. Чернойван вручила Душку Ростиславу — випускнику Бориспільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 імені Костянтина Могилка, Бабенку Тарасу та Кацан Ользі — випускникам Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» — загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» сертифікати на отримання стипендії Бориспільської міської ради.
Концерт завершився шкільним вальсом — символом прощання з дитинством. Попереду у нашої молоді багато світлих і радісних днів, але цей день завжди буде особливим у їх пам’яті.

Джерело: borispol-rada.gov.ua

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.