(04595) 9-13-02
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 20`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі та районі
  Містить - авторські статті, хроніку, программу, оголошення, рекламу

Маловідоме про котів

  • 11 січня 2017
  • Відгуки :0
  • Переглядів: 225
  • Автор: admin
  • 0
Такого висновку нещодавно дійшли вчені Берлінського інституту геронтології, які довели, що люди, які утримують котів, живуть на 10 років довше. Більше того, вони менше звертаються до лікарів і молодші на вигляд. Соціологи Великобританії, провівши певні дослідження, помітили, що власники котів – це люди переважно середнього і старшого віку. Ще на початку минулого століття світова знаменитість – німецький і французький теолог, філософ, музикант і лікар, лауреат Нобелівської премії миру Альберт Швейцер зазначив: «Тільки дві речі приносять полегшення від життєвих незгод – музика і коти.» Сам же він, щоб вийти зі стану безвихідності й туги, частенько грав на органі лише для своїх хвостатих улюбленців.
Відомо, що коти люблять лежати на телевізорах, холодильниках, комп’ютерах. Усі ці прилади мають негативне випромінювання, що потрібне … енергетичній системі котів. У людей воно виникає саме там, де стався патологічний збій в організмі. Саме тому й лягають коти для власної «підзарядки» на хворе місце людини.
Лікувальний вплив котів на людей вивчає спеціальна наука – фелінотерапія. Перші вдалі терапевтичні сеанси з цими тваринами відомі ще з часів Гіппократа. Однак лише тепер медицині стало зрозуміло, що ефективність їхнього впливу на людину можна пояснити саме низькочастотним полем, яке створюють самі коти. Воно в них дуже сильне й схоже на те, що випромінюють генератори низької частоти, якими в медицині лікують рани та запалення. Більше того, з’ясувалося, що один кіт здатен замінити відразу майже п’ять низькочастотних генераторів. Досліди показали, що у власників котів менше болить серце. Приємні погладжування котів заспокоюють пульс та стабілізують артеріальний тиск. Коти рятують людей від важких емоційних станів. Учені рекомендують перебувати щонайменше годину з котом на руках тим, хто схильний до депресій, неврозів, хронічної втоми й відчувають часті напади головного болю. Контакт із теплим клубочком позитиву знімає напругу, тривогу, хвилювання. Особливої уваги заслуговує звичайне котяче муркотіння. Воно доволі цілюще, можна сказати – унікальне. Учені вже давно дійшли висновку, що котяче муркотіння – це звукові сигнали із частотою коливань від 20 до 50 герц. Саме вони позитивно впливають на нервову систему людини, сприяють підвищенню імунітету та прискорюють процес зцілення. У зв’язку з цим медики зробили цікаве відкриття: під впливом звукових коливань котячого муркотіння значно зміцнюються кістки, збільшується їх щільність, а зрощування переломів прискорюється в рази. Особливо актуальне використання муркотиків для лікування остеопорозу у людей похилого віку. Багатьом власникам котів відомі їхні здібності, як масажистів.
Коти мають свою «спеціалізацію» в лікуванні недуг. Вона залежить від статі тварини, довжини шерсті й породи. Наприклад:
-довгошерсті коти чудові невропатологи. Вони можуть допомогти своїм господарям упоратися з депресією та безсонням, а також знімуть болі в суглобах та підлікують остеохондроз;
-короткошерсті найкраще лікують захворювання травної системи й нирок;
-сіамські – фахівці з лікування простудних захворювань;
-коти з густою плюшевою шерстю лікують серцеві захворювання.
Кішки найкраще виліковують нервові хвороби, а коти допомагають долати радикуліт і хвороби суглобів. Чим більший і доросліший кіт, тим більшими лікувальними властивостями він володіє. Тварини, молодші за три роки, для лікування не підходять.
Цікаво, що здатністю котів до лікування вирішили скористатися також представники кулінарного цеху. Наприклад, нещодавно в столиці Франції з’явилась спеціальна кав’ярня, де можна не тільки випити кави з тістечками, а й отримати безкоштовний сеанс кототерапії. Для цього в залі постійно перебуває 12 спеціально відібраних доглянутих здорових котів. Усі вони дуже товариські, ласкаві, люблять бути в центрі уваги й уміють знімати стрес своїм муркотінням. Примітно, що в кав’ярню приходять люди, які хочуть стабілізувати нервову систему: студенти, бізнесмени, молоді батьки з дітьми, пенсіонери.
Коти живуть поруч з людьми понад 10000 років. Сподіваємося, що після отримання нової інформації про котів, Ви, шановний читачу, вже склали власний рецепт того, як «позичити» в кота 10 років життя, або хоча б жити в доброму здоров’ї та настрої.

За матеріалами інтернет-видань

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.