(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Новини країни

  • 19 квітня 2017
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 687
  • Автор: admin
  • 0

Андрій Іллєнко закликав українців долучитися до вшанування героїв Холодного Яру

14 квітня 2017 року народний депутат України від ВО «Свобода» Андрій Іллєнко з трибуни парламенту закликав патріотів наприкінці квітня долучитися до вшанування героїв Холодного Яру. «Цього року відбудуться традиційні вшанування героїв-холодноярців, які будуть присвячені 100-річчю Української революції та відродження вільного козацтва. Традиційно цей захід буде організовувати історичний клуб «Холодний Яр» на чолі з Романом Ковалем, а також Всеукраїнське об’єднання «Свобода», «Національний корпус», «Правий сектор» та инші патріотичні організації», — повідомив депутат.
29‒30 квітня відбудеться цей масштабний ювілейний захід, до якого можуть долучитися усі охочі.
«Дійства в Холодному Яру розпочнуться у селі Медведівка біля пам’ятника Максиму Залізняку, де активісти відтворять сучасний бій з використанням військової техніки. Експозицію озброєння та екіпіровки сучасного воїна і військово-практичне навчання представлять ВГО «Сокіл» і полк «Азов», також відбудеться музичний та фестиваль документального кіна. Продовження заходів — 30 квітня в селі Мельники на берегах Гайдамацького ставу», — розповів Андрій Іллєнко.

Прес-служба ВО «Свобода»

Одне із сіл Дніпропетровищини два роки не платить за опалення газом

Голова Єлизаветівської сільради Максим Голосной, посилаючись на 13 ст. Конституції України (надра, та все що вони містять — належить народу України), вимагає у місцевого облгазу кілька документів:
— який саме газ постачали в село Єлизаветівка?;
— чи є документи на право власності на газ, що компанія постачає мешканцям села?.
На цікаві питання головуючого судді, якою є ціна і вартість газу і принципи її обрахунку, не змогли відповісти представники обл-газу.
Суд зобов’язав надати документи на право власності на газ, принципи формування ціни і вартість газу. До одного з найцікавіших моментів цієї справи належить і невизначеність кінцевого власника — кіпрських фірм, на які йдуть «газові» гроші з України. Незрозуміло, хто отримує кінцевий прибуток від шалених «накруток».

ukr-biz.com.ua

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.